Svetaines struktura
2023-02-03

Sveikiname

2012-10-17

Leidyklos „Alma littera“ iniciatyva vasarą įgyvendintas projektas „Augu skaitydamas“ buvo pirmasis „Lietuva – daugiausiai skaitanti šalis Europoje“ žingsnis. Juo siekiama padėti tėvams formuoti vaikų skaitymo įpročius, ugdyti skaitymo įgūdžius bei paversti skaitymą mėgstamu užsiėmimu ir tokiu būdu užtikrinti geresnę jų ateitį. Vaikai, kurie pretendavo tapti daugiausiai skaitančiais, savo per vasarą „užaugintus“ Knygų medžius iki rugsėjo 25 d. buvo kviečiami nešti į „Pegaso“knygynus. O š.m. rugsėjo 29 d. buvo apdovanoti daugiausia knygų perskaitę vaikai.

Martyna Jozič 2A klasės mokinukė per vasarą perskaitė 68 knygas ir gavo pakvietimą rungtis dėl pagrindinio prizo – kelionės į Disneilendą. Martyna pateko į TV laidą "Tūkstantmečio vaikai", kuri bus rodoma spalio 26 d. (LRT).
Spalio 15 d. LRT didžiojoje studijoje vyko Tv laidos “Tūkstantmečio vaikai” filmavimas. Pirmame etape rungėsi 2 – 4 klasių šeši mokinukai iš Lietuvos mokyklų, antrame – 5 – 9 klasių mokinukai. Martynai sekėsi puikiai, tad ji pateko į finalą. Finale dėl pagrindinio prizo, kelionės į Disneilendą, susirungė su devintoke Dovile Kovaliūnaite. Mūsiškė antrokėlė  laimėjo pagrindinį prizą.

Sveikiname 2a klasės mokinę Martyną Jozič jos tėvelius ir mokytoją

Liną Pečiokienę!

             

Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis