Svetaines struktura
2022-01-25

Pažintinė kelionė po Gruziją

2017-09-21

Š.m. kovo 30 – balandžio 6 d. čiurlioniukai drauge su “Aidijos” choru ( vad. Romualdas Gražinis) dalyvavo koncertinėje – pažintinėje kelionėje po Gruziją.

Pakviesti į VI-tąjį tarptautinį Tbilisio chorų festivalį, lietuvišką chorinės muzikos programą (B.Kutavičius, K.V.Banaitis, J.Gruodis, V.Klova, V.Augustinas, O Narbutaitė, J.Tamulionis) atliko atidarymo koncerte Muzikos akademijos salėje. Koncerto paklausyti atvyko Lietuvos ambasadorius Gruzijoje. Taip pat choras muzikavo Gorio ir Boržomio miestuose. Jų dainavimą ir pasisakymus tiesiogiai transliavo Tbilisio TV ir radijas.

Įspūdingas pažintis padovanojo susitikimas su Valstybiniu Gorio moterų choru, Božomio vyrų oktetu, Tbilisio technikos universitete įkurtos lietuvių kalbos katedros studentais. Pažintinį horizontą plėtė lankytos muziejinės ekspozicijos, įvairios ekskursijos, kulinarinių ypatybių ragavimas, bendravimas su inteligentiškais ir paprastais Gruzijos gyventojais, pokalbiai aktualiomis istorinėmis, politinėmis, kultūrinėmis temomis.
Orūs ir draugiški šios šalies žmonės nuoširdžiai rūpinosi atvykusiais lietuvaičiais. Akį kerėjo įspūdinga gamta ir architektūra bei jų sintezė. Stebino turtingumu ir archaiškumu Gruzijos istorija, padėjusi geriau suvokti ir įvertinti daugelį svarbių dalykų kiekvienos tautos, šalies kelyje.Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis