Svetaines struktura
2022-01-25

ČIURLIONIUKŲ VIEŠNAGĖ KRETINGOJE

2017-09-21

Tiesiant draugystės tiltus su Kretingos miesto mokyklomis š.m. kovo 19 d. mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai svečiavosi Kretingos Pranciškonų gimnazijoje bei  Kretingos meno mokykloje. Pranciškonų gimnazijos kvietimu buvo suorganizuotas gražus mūsų mokinių koncertas, kuriame skambėjo B. Bartoko, F. Šopeno, F. Kreislerio, D. Palijevo, F.Listo, W. A. Mocarto, J. Naujalio, G. Kuprevičiaus ir kitų kompozitorių kūriniai. Kretingos meno mokykloje jau antrą kartą vyko metodinio bendradarbiavimo dienos, kurių metu vyko atviros meistriškumo pamokos. Renginį vainikavo nuoširdus dviejų mokyklų mokinių koncertas. Skambėjo  J.J.Quantz, F.Chopin, F.Schubert, G.Levin atliekami kūriniai.

 

Koncerto Kretingos meno mokykloje afiša

Koncerto Kretingos Pranciškonų meno gimnazijoje afiša

Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis