Svetaines struktura
2022-01-18

Profesorės V. Vitaitės turas po Lietuvą

2011-12-15

V. Vitaitės turas po Lietuvą sausio 21 -26 dienomis

    Sausio pabaigoje prof. V. Vitaitė, nepabūgusi šaltų salių, išvyko į koncertinę kelionę po Lietuvą. Jos sieloje ir širdyje švyti meilės ugnis muzikai, jaunųjų menininkų ateičiai. 
    Beveik  savaitę trukusios gastrolės klausytojus nunešdavo į muzikos šedevrų pasaulį, jie „keliavo“ po įvairias šalis – gėrėjosi prancūziškomis pastelinėmis spalvomis, žaidė raveliškus vandens žaidimus, taškėsi nardydami su undine, lankėsi spalvingoje Ispanijoje, staiga patekdavo į raganos Jagos trobelę, o ištrūkę iš jos – kaktomuša susidurdavo su Mefistu, aptikdavo patrankų po romantiškomis rožėmis, skriejo į tolimą ir kerinčią Argentiną, Johano Sebastijano Bacho vedami nugalėję erdvę ir laiką, vėl grįždavo į gimtus Čiurlionio miškus.
    Koncertai su Amelija Būryte (4 kl.) ir Agne Radzevičiūte (11 kl.) vyko:

   •  Sausio 21 d. – Baisiogalos Dvaro rūmai, Baisiogalos savivaldybė
   •  Sausio 22 d. – Palangos Gintaro muziejus
   •  Sausio 23 d. – Klaipėdos Menų fakulteto Didžioji salė
   •  Sausio 24 d. – Nidos bažnyčia, Juodkrantės parodų rūmai
   •  Sausio 25 d. – Kretingos muzikos mokykla
   •  Sausio 26 d. – Priekulės, Šilutės muzikos mokyklos

   Vaizdingi profesorės pasakojimai, įtaigios prestižinių tarptautinių konkursų laureatų, diplomantų interpretacijos publikai paliko gilius įspūdžius.  Prof. V. Vitaitė taip pat vedė seminarus Kretingos, Priekulės, Šilutės muzikos mokyklose, komentavo įvykusius koncertus,  drauge su vietos kolegomis ir bendraminčiais dalinosi įspūdžiais apie muzikavimą Lietuvoje, muzikos mokyklų ateitį.

Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis