Svetaines struktura
2022-12-01

Praktinis seminaras ,,Vaizdinio mąstymo elementai formuojant smuikininko rankų nustatymą”

2022-10-24

Praktinis seminaras ,,Vaizdinio mąstymo elementai formuojant smuikininko rankų nustatymą”

Data: 2022 m. lapkričio 3 d.
Pradžia: 11.00 val.
Vieta: Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Konferencijų salė
Trukmė: 6 akad. val.
Dalyviai: meninio ugdymo pedagogai, aukštųjų mokyklų studentai

Anotacija: praktinio seminaro metu smuikininkė Myroslava Kotorovych pasidalins asmenine profesine patirtimi ir pristatys mokymo metodus, kuriuos taiko dirbant su mokiniais, formuojant ir korenguojant mokinių rankų nustatymą. Praktinio seminaro metu aptarsime gamų ir pratimų svarbą mokantis griežti smuiku, skirtingų metodų parinkimo ir taikymo tikslingumą, analizuosime dažniausiai kylančių problemų sprendimo būdus.

Lektorė: Smuikininkė Myroslava Kotorovych Ukrainoje yra žinoma kaip viena talentingiausių jaunųjų muzikių ir klasikinės smuiko mokyklos atstovių. Smuiko specialybę ji studijavo pas P. Bondą, B. Kotorovičių ir kt. žymiausius Ukrainos smuko mokytojus. Ukrainoje Myroslava Kotorovič išgarsėjo pelniusi Grand Prix konkurse „Rudens auksas“, kuris leido jai tęsti studijas Lenkijoje ir Austrijoje. Nuo 1998 m. ji nuolat bendradarbiauja su smuikininku Gidonu Kremeriu ir jo kameriniu orkestru „Kremerata Baltica“, akompanuoja jiems daugybėje festivalių visame pasaulyje. Smuikininkė Myroslava Kotorovič yra koncertavusi su daugeliu Ukrainos orkestrų, dalyvavo ir prestižiniame Davido Oistracho tarptautiniame muzikos festivalyje Estijoje. Nuo 2001 m. Myroslava Kotorovič dėsto smuiką Ukrainos nacionalinėje muzikos akademijoje. Būdama novatoriška pedagogė, ji išugdė ne vieną studentą, organizavo aukšto lygio studentų koncertų ciklą „Violino solo“. Keletas jos mokinių yra laimėję prizines vietas svarbiausiuose tarptautiniuose konkursuose.

Būtina išankstinė registracija
Registracija: https://forms.gle/SnybLbDitQ1MmmKU7
Registracija vyks iki spalio 30 d.
Kaina:17 eur.
Rekvizitai mokėjimui atlikti:
Gavėjas: Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla;
Įstaigos kodas: 111966952
Sąskaitos Nr.: LT57 7044 0600 0155 2624
Mokėjimo paskirtyje nurodyti: (Dalyvio) Vardą, Pavardę, konferencijos pavadinimą „Vaizdinio mąstymo elementai formuojant smuikininko rankų nustatymą”
Mokėjimą atlikti iki 2022 m. spalio 30 d.

rankuu nustatymas_A4

Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis