Svetaines struktura
2023-02-03

Nuotolinis seminaras „Taisyklingas judesys muzikos atlikime“

2022-01-25

Nuotolinis seminaras „Taisyklingas judesys muzikos atlikime“

2022 m. vasario 9 d.
Pradžia: 16.00-17.30 val.
Vieta: Virtuali mokymo(si) aplinka
Seminaras vyks anglu kalba su vertimu į lietuvių kalbą

Dalyviai: meninio ugdymo pedagogai, aukštųjų mokyklų studentai

Anotacija: „Body Mapping“ yra sąmoningas kūno pažinimas, koregavimas ir tobulinimas, siekiant sukurti efektyvų ir koordinuotą judėjimą. Šios technikos išmanymas leidžia bet kuriam muzikantui groti kiek įmanoma natūraliau. Praktinį “Body Mapping” pritaikymą muzikos srityje sukūrė William Conable, Ohajo valstijos universiteto muzikos mokyklos violončelės profesorius. Jis pastebėjo, kad mokiniai juda pagal tai, kaip jie galvoja ir kokia jų kūno sandara yra, o ne pagal tai, kaip jie iš tikrųjų yra sudaryti. Kai mokinių judėjimas grojant tampa pagrįstas tiesioginiu mokinių suvokimu apie savo tikrąją struktūrą, jis tampa efektyvus, išraiškingas ir tinkamas muzikavimui.
Seminaro metu lektorė Amy Likar apžvelgs esminius „Body Mapping“ technikos ypatumus ir jos taikymo galimybes ugdymo procese, atskleis kūno suvokimo ir valdymo svarbą mokantis groti ir grojant fleita, analizuos konkrečias situacijas, kurios ateityje galėtų padėti atrasti taisyklingą kūno judėjimą grojant fleita.

Lektorė: Amy Likar (fleita/JAV)
Amy Likar fleitininkės karjerą pradėjo tuomet, kai pati bandė atsigauti po streso sukeltų traumų ir pradėjo domėtis sveikatingumo bei geros savijautos klausimais. Amy Likar gilinosi į Aleksandro techniką ir „Body mapping“ techniką bei įgytas žinias įtraukė į fleitos mokymą, kamerinio muzikavimo mokymą. Ugdydama mokinių fizinį lengvumą, buvimą ir pasitikėjimą savimi, ji padeda jiems atskleisti savo muzikinį potencialą. Būdama Kūno kartografijos mokymo asociacijos direktorė, Amy Likar parengė, licencijavo ir konsultavo daugiau kaip 40 specialistų. Amy Likar yra fleitos dėstytoja Kalifornijos Sent Marijos koledže. Amy Likar yra ir Ouklando simfoninio orkestro narė. Svarbiausi atlikėjos karjeros įvykiai: kritikų pripažinimą pelniusi Martino Rokeacho koncerto pikolo fleitai ir orkestrui premjera, taip pat Valerie Coleman, Michaelo Stephenso, Donaldo Sloano ir Danielio Felsenfeldo solinių ir kamerinių kūrinių premjeros.

Dalyviams bus išduoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai
Trukmė: 2 ak. val.
Kaina: 15 eur.
Atsiskaitomoji sąskaita: LT 57 7044 0600 0155 2624
Mokėjimą prašome atlikti iki 2022 m. vasario 8 d.

Registracija vyks iki 2022 m. vasario 8 d.
Registracija: https://forms.gle/uGBfZYzkaCGHrp2Q9

2022-02-09 afisa

Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis