Svetaines struktura
2022-10-05

FONO UŽSKLANDA

2022-02-03

 

Atsisiųsti galite čia:

     zoom fonas 1 
     zoom fonas 2
     zoom fonas 3

 

EDUKACINĖ VAIZDO MEDŽIAGA

2021-05-24

Kompiuterinė natografijos programa Sibelius

Aprašas: Ben‘o ir Johnatan‘o Finn‘ų sukurta kompiuterinė programa Sibelius Lietuvoje jau ne vieną dešimtmetį naudojama natų teksto rinkimui, muzikos kūrybai. Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokytojas ekspertas Algirdas Kiškis parengė metodinę vaizdo medžiagą meninio ugdymo pedagogams, norintiems susipažinti su pagrindiniais Sibelius programos naudojimo principais bei darbu su šia programa. Pateikiame keturiasdešimt video įrašų, kurie supažindins su: programos Sibelius darbalaukiu, meniu, pagrindinėmis lentelėmis ir jų panaudojimu, įvairių partitūrų kūrimu, naujų instrumentų įvedimu ir pašalinimu, prieraktiniais ženklais, metru, tempu, kūrinio pavadinimo, kompozitoriaus, poeto pavardžių ir atskiro teksto rašymu, dokumento nustatymais, išsaugojimu ir atidarymu, spausdinimu, natų ir pauzių rašymu, artikuliacijos ženklais, dinamika, natų grupavimu.


Įrankiai, padedantys kurti interaktyvią pamokos aplinką
Kahoot
Mentimeter
Bendrinimas (Share)

Aprašas: Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokytoja Eglė Gudžinskaitė parengė vaizdo medžiagą meninio ugdymo pedagogams, norintiems susipažinti su įrankiais, padedančiais kurti interaktyvią pamokos aplinką. Vaizdo įrašuose pateikiamos instrukcijos, kaip naudotis mentimeter.com, kahoot.com kvizais bei dokumentų bendrinimu.

Motyvacijos skatinimas individualioje muzikos pamokoje

Aprašas: Mokinių mokymosi motyvacija yra viena iš mokymosi sėkmės sąlygų, kuri tampa tarsi priemonė siekiant mokinių pažangumo ir gerų mokymosi rezultatų. Mokinių mokymosi motyvacijos skatinimas šiandien yra viena iš aktualiausių problemų su kuria dažnai susiduria ir meninio ugdymo pedagogai. Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos vyresniosios mokytojos Jonės Janiukštienės pranešime mokytoja dalinasi savo patirtimi ir pristato motyvacijos skatinimo galimybes individualioje muzikos pamokoje.

 

Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis