Svetaines struktura
2022-11-26

Pasaulinis vaikų meninių idėjų pasikeitimo projektas „World Art Chicago"

2019-01-31

2011 m. projekto tema „Mano svajonių miestas"

Projektas suteikė Čikagos ir viso pasaulio mokiniams galimybę dalyvauti pasauliniame kūrybiniame dialoge ir pristatyti meno kūrinius internetinėje galerijoje.
Projekto „World Art Chicago" iniciatoriai, organizatoriai ir partneriai: Čikagos miestas, Čikagos viešųjų mokyklų ir Čikagos susigiminiavusių miestų organizacijos. Medžiagą internetinei galerijai ruošia ir internete patalpina Danutė Plechavičienė.
2011 m. projekto tema „Mano svajonių miestas". Sukurtos dvi naujos virtualios galerijos, pateikiančios 10-14 m. ir 15-18 m. amžiaus grupių mokinių kūrybinius darbus.
Projekto tikslas:
skatinti ir vystyti veiklą, kuri ugdo tarptautinius mainus;
padėti surasti kolegas užsienyje, padedant Čikagos 28 Sister Cities organizacijai www.chicagosistercities.com (lankyta 2011-03);
pažinti vieniems kitus: namus, mokyklą, bendruomenę, miestą ir nagrinėti kaip tai susiję su šių metų projekto tema;
parodyti pasauliui savo miestą: siluetą, gamtos reljefą, paminklus, lankytinas vietas, kaimynystę. Kokius pakeitimus norėtume matyti savo mieste? Miestų planavimas, transportas, pastatai, atviros erdvės, bendrijos.
meno kūriniuose atspindėti tai, ką žmonės turėtų žinoti apie savo miestą, kaip jie galėtų pakeisti savo miestą, kad jis taptų "svajonių miestu";
keistis kūrybinėmis idėjomis ir aptarti kūrybinius ieškojimus virtualioje galerijoje;
2011 m. dailės skyriaus mokiniai galės virtualiai bendrauti su susigiminiavusiomis mokyklomis Čikagoje: Nathan Hale mokykla - jaunesnių klasių mokiniai ir Gallery 37 AAEP (Advanced Arts Education Program) - vyresnių klasių mokiniai.
Suteikiama galimybė mokytojams ir mokiniams plėtoti šią veiklą, dirbti kartu ir kurti bendrus meno kūrinius.
Mokiniai, šeimos, mokytojai ir mokyklos bendruomenės nariai skatinami dalyvauti šioje veikloje. Galerija atvira visuomenei ir yra nuostabi jaunimo pasaulio dailės galerijos vitrina Čikagoje.
Pasaulinio vaikų meninių idėjų pasikeitimo projekto „World Art Chicago" dalyviai:
Mokiniai: 4-12 kl.
Mokytojai: A.Baltrūnas, V.Baura, T.Dumbrauskas, V.Jusionis, R.Martinėnas, R.Paberžienė, A.Pakalka, G.Gučaitė, R.Karpavičienė, V.Matonis,V.Naumavičienė, G.Plechavičius, D.Plechavičienė, M.Piekuras, V.Starošienė, A.Žemaitis, V.Žirgulis.
Virtualiai bendrauja su susigiminiavusiomis mokyklomis anglų kalbos mokytojos J.Nemeikšienė ir M.Surkevičienė.
Su projektu „World Art Chicago“ galima susipažinti: „World Art Chicago“

Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis