Svetaines struktura
2023-02-02

Užgavėnės mokyklos bendrabutyje

2020-03-03

Užgavėnės – žiemos šventė, simbolizuojanti žiemos išvarymą siekiant prisišaukti pavasarį bei žyminti paskutinę žiemos mėsiedo dieną. Šventė žavi liaudiško humoro grožiu ir kūrybingumu. Pagrindiniai šventės simboliai – persirengėliai, kaukėsblynai,Lašininio ir Kanapinio kova, Morės deginimas.


Helovyno šventė

2019-10-24

Jaunieji bendabučio gyventojai išsipuošę kostiumais minėjo helovyno šventę, krėtė pokštus vyresniesiems draugams ir darbuotojams.

Projekto "Auksinės minutės" komanda.

2019-10-18

2019 m. spalio 10 d. Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos bendrabutyje lankėsi savanoriško jaunų gydytojų ir medicinos studentų projekto "Auksinės minutės" komanda.
"Auksinės minutės" - tai pirmosios minutės po širdies sustojimo, kurių metu suteiktas teisingas gaivinimas gali išgelbėti gyvybę.
Instruktoriai bendrabučio bendruomenei papasakojo apie pirminio gaivinimo svarbą ir pravedė praktinius gaivinimo mokymus, panaudodami manekenus ir defibriliatorių.

,,Protmūšių" kovos!

2019-10-17

Bendrabutyje jau prasidėjo tradicija tapusios ,,Protmūšių" kovos!
Tai linksmas, intelektualus, komandinis žaidimas populiarus tarp bendrabučio moksleivių. Moksleiviai vieni kitiems rengia užduotis, atsakinėja į įvairius klausimus, sužino dar negirdėtus faktus, bei smagiai kartu leidžia vakarus.

Kartais reikia tiesiog pailsėti (2)

2019-06-13

Mes sunkiai ir stropiai mokomės, bet kartais reikia tiesiog pailsėti ir pabūti su draugais. Vakar bendrabutyje gyvenantys moksleiviai ilsėjosi taip....

Kartais reikia tiesiog pailsėti

2019-06-13

Mes sunkiai ir stropiai mokomės, bet kartais reikia tiesiog pailsėti ir pabūti su draugais. Vakar bendrabutyje gyvenantys moksleiviai ilsėjosi taip....

Tvarkingiausio kambario konkursas

2019-05-31

Siekdami ugdyti bendrabutyje gyvenančių vaikų įpročius palaikyti kambariuose tvarką ir švarą, buvo organizuojamas ,,Tvarkingiausio kambario“ konkursas. Konkursas vyko nuo vasario mėnesio pradžios iki Velykų atostogų. Susumavus rezultatus, išrinkti kiekvieno aukšto tvarkingiausi kambariai. Moksleiviai buvo apdovanoti saldžiomis dovanomis, bei išvyką į Televizijos bokštą.

Open House Vilnius

2019-03-29

ohv-social-2019

Penktasis „Open House Vilnius“ atviros architektūros savaitgalis vėl atveria miesto erdves ir kviečia miestiečius ir miesto svečius pažinti šiuolaikišką bei išskirtinę Vilniaus architektūrą.

Internamas - Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos bendrabutis šiemet dalyvauja renginyje ir laukia visų architektūra besidominčių smalsuolių balandžio 27–28 dienomis.

Kviesime pasivaikščioti po mūsų įspūdingą pastatą, išgirsti įdomias savanorių - gidų ekskursijas ir sužinoti apie architektūrą. Savaitgalio metu duris atvers 70 Vilniaus pastatų, kurie dažnai yra visiškai arba iš dalies neprieinami visuomenei.

Renginys yra nemokamas ir atviras visiems.
Daugiau informacijos: (nuoroda į pastato aprašymą Open House Vilnius puslapyje) (kontaktai, lankymo laikai).

Internamas

2019-03-07

internamas 7

Norbert Tukaj nuotrauka

„Internamas“ – tokį vardą po rekonstrukcijos gavo M. K. Čiurlionio menų mokyklos moksleiviams gyventi skirtas būstas. Kartu su kolegomis iš „Vilniaus architektūros studijos“ Ernesta Skukauskiene ir Aurimu Syrusu projektą parengęs architektas Algimantas Pliučas teigia – vaikai nuo šiol bus ugdomi kūrybiškoje, o ne kareivines – su vienodais kambariais ir ilgais koridoriais – primenančioje aplinkoje.

Daugiau skaityti čia

Užgavėnės

2019-03-06

Vakar mokyklos bendrabutis šventė Užgavėnes. Visą savaitę jauniausieji bendrabučio gyventojai ruošėsi šventei: gamino kaukes, ruošė kostiumus. Vėlyvą popietę didelis būrys čigonų su Kanapiniu ir Lašininiu priešaky lankėsi vaikų kambariuose, būrė kortomis, dainavo, deklamavo eilėraščius ir visaip linksmino vieni kitus. O kokios Užgavėnės be blynų, tad smagią šventę vainikavo šeimyniška vakarienė.

„Geriausios metų realizacijos apdovanojimai"!

2019-03-06

Archiforma

Maloniai kviečiame visus į jau dvidešimt trečiąjį kartą žurnalo "Archiforma“ organizuojamą renginį „Geriausios metų realizacijos apdovanojimai"!
Jūsų, kaip ir kasmet, laukia muzika, vaišės, rėmėjų siurprizai bei žinoma formalūs ir neformalūs architektūros komentarai iš aukščiausio lygio profesionalų lūpų.
Kaip ir kasmet, laimėtoją išrinks praėjusių metų laureatai, šiemet tai ARCHINOVA architektai.
Dėl geriausios realizacijos prizo varžosi penki projektai:
1. Viešbutis „Pacai” Vilniuje. Aut.: UAB „Forma” (arch. Saulius Mikštas, Rapolas Bėčius, Elvita Šlimienė, Gaudrė Mikštienė, Tautvydas Čaplikas, Andrius Zanevičius, Šarūnas Verbus)
2. SEB bankas, Nemnuno g.3, Kaunas. Aut.: „Architektų biuras G. Natkevičius ir partneriai” (arch. Gintautas Natkevičius, Adomas Rimšelis, Ronaldas Pučka)
3. Mo muziejus Vilniuje. Aut.: Studio Libeskind ir DO ARCHITECTS (Andrė Baldišiūtė, Sabina Daugėlienė, Domantas Lukšėnas, Dovilė Skrupskelienė, Norbert Tukaj, Aurimas Baužys, Eglė Varapeckytė, Džiugas Karalius, Eglė Skuodaitė, Kasparas Žiliukas)
4. Internamas. M.K. Čiurlionio menų mokyklos bendrabučio rekonstrukcija Vilniuje. Aut.: Vilniaus Architektūros Studija (arch. Algimantas Pliučas, Ernesta Skukauskienė, Aurimas Syrusas)
5. Du namai Turniškėse, Vilniuje. Aut.: architektūros studija plazma (arch. Rytis Mikulionis, Paulius Paskačimas).

Daugiau informacijos skaitykite čia

Mokyklos bendrabučio atidarymo šventė

2018-03-28

Kovo 27 d. Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla pakvietė į naujojo bendrabučio atidarymo šventę. Iškilmingai skambant mokyklos trombonininkų kvartetui svečiai perkirpo simbolinę atidarymo juostą. Šventinę nuotaiką kūrė 5-6 klasių smuikininkų ansamblis. Bendrabučio atidarymo ceremonijoje dalyvavo LR Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė ir LR Švietimo ir mokslo ministerijos kancleris Tomas Daukantas.

Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis