Svetaines struktura
2022-09-27

.

2022-06-06

284179526 684052886006643_376687677803773578_n

Šiuolaikinio šokio programos mokinių baigiamais koncertas

Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos baleto skyrius kviečia į šiuolaikinio šokio programos mokinių baigiamąjį koncertą. Programoje net trys premjeros, svečių iš Rygos choreografijos mokyklos pasirodymas ir šiuolaikinio šokio atlikėjo programą baigiančių mokinių kompozicijos. Izraelio choreografė Renana Raz šokio spektaklį „Gentis", pirmąkart Lietuvoje pastatė 2004 metais Kauno šokio teatrui AURA spektaklis tuomet laimėjo „Fortūnos" statulėlę, kuri teikiama Kauno teatralams už geriausius metų darbus). Jaunosios kartos Lietuvos šiuolaikinio šokio šokėjas ir choreografas Paulius Prievelis koncerte pristatys šokio spektaklio „Signalas" eskizą, o šiuolaikinio šokio programos mokiniai iš Rygos choreografijos mokyklos parodys Latvijos šiuolaikinio šokio kūrėjo Dmitrijs Gaitjukevičs premjerą „Ne-migruojantys paukščiai", kuri dedikuota šiuo metu Ukrainoje vykstantiems įvykiams.

Koncertas vyks birželio 11 d. 19:00 val. Šokio teatre.

.

2022-06-06

GALA koncertas_1080x1080_instagram

Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos jubiliejinis baleto skyriaus 70-mečio GALA koncertas, kuriame dalyvauja visi skyriaus mokiniai. Tai didis įvykis baleto skyriui, čiurlioniukams, jų tėvams, o taip pat ir atradimų vakaras talentų medžiotojams bei visiems baleto mylėtojams!

Visos gražiausios repertuarinių baletų ištraukos, širdis virpinančios baleto kompozicijos ir, žinoma, begalinis jaunų artistų nuoširdumas, bus skirtas publikai.

Koncerto svečiai Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro artistai, berniukų ir jaunuolių choras ,,Ąžuoliukas'' meno vadovas ir dirigentas profesorius- Vytautas Miškinis

Bilietus platina Bilietai LT

.

2022-05-19

KIEKVIENOJ KIŠENĖJ MAN PAVASARIŲ 70

Baleto skyriaus 1-8 kl. baleto skyriaus mokinių koncertas skirtas vaikų gynimo dienai ir baleto skyriaus 70-mečiui.

Pirmoje dalyje šoks patys mažiausi baleto skyriaus mokiniai. Programoje šokio miniatiūros apie vabaliukus, roplius, paukščius ir gyvūnus.

Antroje dalyje išgirsite, kaip būsimi baleto artistai moka gražiai groti fortepijonu. Kviečiame kartu su visa šeima pasidžiaugti mūsų talentais ir paminėti vaikų gynimo dieną. Scena šią dieną priklauso patiems mažiausiems Čiurlioniukams!

IMG 4130

 Bilietai:

https://www.tiketa.lt/LT/kiekvienoj_kisenej_man_pavasariu_70__baleto_skyriaus_mokiniu_kocertas_529915

https://facebook.com/events/s/kiekvienoj-kisenej-man-pavasar/725758761798936/

PELENĖ

2022-05-12

Pelene 211003_146

PELENĖ

Sergej Prokofjev

3 veiksmų baletas vaikams

N.Volkovo libretas pagal Š. Pero to paties pavadinimo pasaką

Enno Suves redakcija

Dirigentas Alvydas Šulčys
Choreografas Enno Suvė (Estija)
Dailininkas Eldar Renter (Estija)

Premjera 1984 m. kovo 8 d.

M. K. Čiurlionio nacionalinės menų mokyklos Baleto skyriaus spektaklis

Ir vaikams, ir suaugusiems nėra nieko nuostabesnio už pasaką apie Pelenę. Puikiai žinomą nuo vaikystės, ir net suaugusiems paliekančią laimingos pabaigos viltį... Pagal šią pasaką parašyto S.Prokofjevo baleto muzika - vienas geriausių kompozitoriaus kūrinių, ne kartą pastatytas įvairiuose teatruose. Mūsų scenoje savąją „Pelenės“ interpretacijos versiją rodo M. K. Čiurlionio nacionalinės menų mokyklos Baleto skyriaus moksleiviai.  

.

2022-05-04

IMG 3450

Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Baleto skyriaus mokinių kompozicijų vakaras, tai vienintelė metuose proga susipažinti su čiurlioniukais artimiau, kuomet jie yra ne vien atlikėjai, bet ir kūrėjai.

Pažadam, kad būsite nustebinti - kiek daug kūrybiškumo, laisvės, emocijos savyje gali talpinti auganti jaunoji šokėjų karta.

Jei esate neabejingi šokiui, muzikai, sceninei saviraiškai ir norite sužinoti, kas garsins Lietuvą ateityje - atvykite gegužės 6 d. 18:00 val. į Šokio teatrą!

Savo šokių kompozicijas pristatys 5-12 klasių Baleto skyriaus mokiniai.

Kūrybai mokinius įkvėpė improvizacijos mokytojai: Erika Vizbaraitė-Vaičiulienė, Giedrė Zaščižinskaitė, Vytautas Brazdylis, Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė.

Įėjimas laisvas

https://facebook.com/events/s/baleto-skyriaus-mokiniu-kurybo/319380270317021/

Dėkoju, Lietuva!

2022-04-27

Ukrainiei vaik_koncerto

Kviečiame į Čiurlioniukų iš Ukrainos padėkos koncertą Lietuvai ir Nacionalinei M. K. Čiurlionio menų mokyklai!

Koncerte dalyvaus mokiniai iš Київський державний фаховий хореографічний коледж, КМАТ імені Сержа Лифаря, Хореографічна Гімназія Кияночка, Харківський державний музичний ліцей, Харьковская хореографическая школа, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos choras (vadovas Romualdas Gražinis, chormeisterė Gitana Trimirkaite), Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vedančioji solistė Olesia Shaytanova.

Pedagogė-repetitorė: Margarita Dushakova

Vizualizacijos autorė: Sasha Zlunitsyna

Facebook renginys

.

2022-04-06

NIEKELISfb post

Šokio spektaklis vaikams „Niekelis" sukurtas pasitelkus Sigito Gedos poeziją ir Vytauto Kernagio muziką.

Svarbiausia spektaklio tema – patyčios: kaip ir kodėl jos gimsta, kaip ir kodėl jos žeidžia vaikus, kaip ir kodėl būtina su šiuo reiškiniu kovoti. Jei tam tikro žmogaus akyse esi „niekelis", gali būti, kad jam (arba jai) tu tik tuščia vieta. Bet visuomet yra žmonių, kuriems tu – visas pasaulis. Ir jie tave myli būtent todėl, kad esi „niekelis".

Spektaklio choreografė Giedrė Zaščižinskaitė , scenografas ir kostiumų dailininkas Vaidas Macas. Šoka Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokykos baleto skyriaus I-IVkl. mokiniai .

Spektaklis orientuojamas į 4–10 metų vaikus jų tėvelius ir mokytojus.

2022-04-09 12:00 Spektaklio trukmė 40 min.

Bilietai 

.

2021-12-16

VIVA LE_BALET_2021

 

Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos baleto skyrius kviečia į dviejų dalių koncertą ,,VIVE LE BALLET''
Renginys nemokamas, bet būtina registracija.
Nuoroda į registraciją:

https://forms.gle/sBeFVE4K9NHnDBZy6

.

2021-12-08

jaunuju

Kviečiame į Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos šiuolaikinio šokio programos mokinių koncertą, kurio metu išvysite Dorėjos Atkočiūnas, Agnietės Lisičkinaitės, Miglės Praniauskaitės, Pauliaus Prievelio, Vaivos Paukštės, Emos Senkuvienės ir Erikos Vizbaraitės specialiai mokiniams kurtus darbus ar ištraukas iš šokio spektaklių.

Trukmė: apie 1 val.

Įėjimas nemokamas, tačiau reikalinga registracija ir galimybių pasas.

Žizel

2020-09-22

crop 1920x660_zizel_horizont1440x512

Romantiškojo baleto šedevras Žizel – vienas populiariausių baletų pasaulyje, klasikinis romantiškojo baleto pavyzdys, ypatingai mėgstamas ir Lietuvos publikos. Šį kartą baletą Žizel LNOBT scenoje statys žymi ispanų choreografė Lola de Avila. Tai išskirtinio talento choreografė, kuri yra dirbusi su San Francisko baleto trupe, Ženevos Didžiojo teatro baleto trupe, Paryžiaus operos baleto trupe ir kitomis garsiausiomis pasaulio trupėmis, ji yra apdovanota Ispanijos karaliaus skiriamu aukso medaliu už indėlį į šokio kultūros puoselėjimą. Choreografės sukurtas Žizel baletas remiasi Petipa, Coralli ir Perrot choreografijos pagrindu.

Akimirkos iš A. Adamo baleto "Žizel" premjeros, kurioje kartu su LNOBT baleto trupės artistais pasirodė ir mūsų baleto skyriaus mokinės. Po premjeros baleto trupės meno vadovas Martynas Rimeikis mokinėms įteikė padėkos raštus.

Choreografė-Lola de Avila (Ispanija)

Fotografas-Martynas Aleksa

2020 I rugpjūtis

Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis