Svetaines struktura
2022-09-27

Baleto skyriuje dirba

2022-08-29

 Direktoriaus pavaduotojas baleto ugdymui

 Eligijus Butkus   

Koncertinės ir sceninės praktikos specialistė

Giedrė Zaščižinskaitė-Keblienė 

Deimantė Karpušenkovienė - klasikinio šokio meno šakos dalykų metodinės grupės pirmininkė

Klasikinio šokio technikos bei praktikos mokytojai

Donatas Bakėjus

Neli Beredina

Neli Beliakaitė

Loreta Bartusevičiūtė-Noreikienė

Audronė Domeikienė

Gražina Dautartienė

Liudmila Grava  

Deimantė Karpušenkovienė 

Marija Kiršienė 

Danielius Kiršys 

Rūta Kudžmaitė-Daraškevičienė

Aleksandr Semionov 

Petras Skirmantas 

Igoris Zaripovas

Kristina Kanišauskaitė-Navickienė

Žavinta Čičelytė

Duetinio šokio mokytojai

Jurij Melnikov 

Kristina Gudžiūnaitė-Ulickienė

Genadij Žuvovskij

Barre-a-terre mokytoja

Žavinta Čičelytė

Kūno formavimo mokytojai

Algirdas Papickas

Jurij Melnikov

Gimnastikos mokytoja

Svetlana Jasevičienė 

Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė šiuolaikinio ir modernaus šokio dalykų metodinės grupės pirmininkė

Modernaus/šiuolaikinio šokio mokytojai 

Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė 

Sigita Juraškaitė

Paulius Prievelis

Miglė Praniauskaitė

Kompozicijos ir improvizacijos mokytojai

Erika Vizbaraitė-Vaičiulienė

Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė

Sigita Juraškaitė

Paulius Prievelis

Aktoriaus meistriškumo mokytojas

Vaidotas Martinaitis 

Gatvės šokių mokytojas

Agata Pečiul

Jogos mokytoja

Brigita Paulauskienė 

Teatro, baleto, šiuolaikinio šokio istorijos mokytojai

Jelena Malikėnienė 

Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė

Muzikos kūrinių analizės ir pasaulio ritmų mokytojas

Vytautas Jurgutis 

Aušra Gineitytė klasikinį šokį papildančių baleto srities mokamųjų dalykų metodinės grupės pirmininkė

Charakterinio šokio mokytoja              

Aušra Gineitytė

Istorinio šokio mokytoja

Loreta Bartusevičiūtė-Noreikienė

Lietuvių liaudies šokio mokytoja

Raminta Čyplytė

Aktoriaus meistriškumo mokytojai

Vaidotas Martinaitis

Živilė Baikštytė 

Grimo mokytoja

Beržiūnė Jurgita

Improvizacijos mokytojai

Vytautas Brazdylis

Erika Vizbaraitė-Vaičiulienė

Aušra Gineitytė

Giedrė Zaščižinskaitė-Keblienė

Judita Plytnikienė  - akompaniatorių metodinės grupės pirmininkė

Akompaniatoriai

Arūnas Staškus

Olga Beliukevičienė 

Audronė Bernotavičienė 

Nida Butkevičienė 

Idalija Dirsienė 

Jelena Isakova 

Jurgita Kazakevičiūtė 

Vilija Urbonienė

Marija Kižina 

Dalia Lapienienė  

Rita Liutenko 

Liudmila Taranikova 

Audronė Uzdraitė 

Birutė Vanagė

Eglė Gabrėnaitė

Agnė Jurkūnienė

Audronė Uzdraitė  – šokio akompanavimo metodinės grupės pirmininkė

Šokio akompanavimo mokytojai

Violeta Balčytienė 

Olga Beliukevičienė 

Idalija Dirsienė 

Dovilė Grušnienė 

Danielė Jurkšaitė 

Agnė Jurkūnienė 

Jurgita Kazakevičiūtė 

Dalia Lapienienė 

Vilija Urbonienė 

Jolanta Minkevičienė 

Vilma Pečiukonytė 

Judita Plytnikienė 

Audronė Uzdraitė 

Loreta Zinkevičienė 

Dalia Vasiliauskaitė-Jucienė 

Natalija Žukauskienė

Masažuotojas

Dovilė Bartkutė-Mickuvienė

Kineziterapeutas

Algirdas Papickas

Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis