Svetaines struktura
2023-01-28

Internetinis dienraštis DELFI 2007 12 14

2011-11-09

Pirmą kartą Lietuvos pianistė koncertavo „Mezzo" televizijos eteryje

Gruodžio 13 d. Paryžiuje, prestižiniame „Champs Elysees" viešbutyje išskirtinei publikai kartu su 5 kitais talentingiausiais Europos jaunaisiais atlikėjais koncertavo Agnė Radzevičiūtė. Iškilmingas vakaro koncertas buvo transliuojamas tiesiogiai „Mezzo" kanalu geriausiu eterio laiku.
Tai pirmas kartas, kai Lietuvos fortepijoninės muzikos atlikėjos pasirodymą tiesiogiai galėjo stebėti šio didžiausio Europoje klasikinei muzikai skirto kanalo žiūrovai 37 šalyse, rašoma pranešime spaudai.
Penkiolikmetė Lietuvos atlikėja Paryžiuje lankėsi ir koncertavo jau ne pirmą kartą. Čia ji atvyko kartu su visoje Europoje žinomo prancūzų profesoriaus Michel Sogny kuruojamo fondo talentingiems jauniems atlikėjams remti ir ugdyti „SOS Talents" globojamais 11-21 metų amžiaus jaunaisiais muzikos genijais iš Rusijos, Gruzijos, Vengrijos ir Šveicarijos.

„Agnė, ko gero, yra viena talentingiausių Lietuvos jaunųjų pianisčių. Nepaisant jos labai jauno amžiaus, ji demonstruoja labai brandų muzikos atlikimą, požiūrį į savo pasirinktą gyvenimo kelią bei stebina jautriu artistiškumu. O jos atliekami F. Šopeno kūriniai niekada nepalieka abejingų", - teigia A. Radzevičiūtės mokytoja profesorė Veronika Vitaitė.
Pasak jos, Agnės talentas buvo pastebimas jau nuo pirmųjų jos mokymosi metų M. K. Čiurlionio menų mokykloje. Mergaitės spartus tobulėjimas susilaukdavo didelio mokyklos pedagogų kolektyvo dėmesio.

Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis