Svetaines struktura
2023-02-03

„Vaidiname žemdirbiams“ prasidėjo kitaip

2022-01-21

   Profesionaliųjų teatrų festivalio „Vaidiname žemdirbiams“ pradžia, sutapusi su Vasario 16-ąja, šiemet surengta kitokia – nebuvo spektaklio, ministerijų atstovų, ilgų kalbų ir rėmėjų vardijimo. Organizatoriai žiūrovams pasiūlė nemokamą lietuviškumu alsuojantį renginį – valandos trukmės programą. Į ją buvo galima patekti su specialiais kvietimais. Tiesa, dalies kviestinių svečių festivalio pradžia nesudomino – salėje liko nemažai tuščių vietų...

Žiuri slėpėsi po pilkais apsiaustais

Atidarymą kartu su Kultūros centro direktore Irena Mateliene kūrė kultūrinių renginių režisierė Monika Gorovniova. Darbas įvertintas. „Tai geriausia, kas tokia proga yra buvę“, – neminint kai kurių priekaištų (tarkim, dėl garso ar gramatinių klaidų rėmėjų pristatyme), buvo net ir tokių pagyrimų. Juos svečiai išsakė furšete po renginio.

Žiuri pirmininku šiemet dirba rajono savivaldybės Kultūros, turizmo ir ryšių su užsienio šalimis skyriaus vedėjas Petras Blaževičius, nariai – dailininkų klubo „Roda“ prezidentas Arūnas Augutis, Kultūros centro režisierius Eligijus Daugnora, centro direktorė I. Matelienė, Rokiškio verslo klubo deleguotas atstovas Leonardas Šablinskas, AB „Rokiškio sūris“ direktoriaus padėjėja Aušra Zibolienė bei laisvai samdoma režisierė iš Ukrainos Valentina Sotničenko. Kultūros centro direktorė I. Matelienė iš užsienietės viešnios tikisi „kitokio žvilgsnio“.

(Daugiau – „Gimtajame Rokiškyje“)

Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis