Svetaines struktura
2021-05-06

KONKURSO LAUREATAI

2013-11-25

JONO URBOS III RESPUBLIKINIO STYGININKŲ KONKURSO LAUREATAI

Muzikos, meno mokyklų saviraiškos krypties kategorija

A grupė

I vieta – ALEKSAS FILIPENKOVAS, Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykla, mokytoja Jelena Alymova, koncertmeisterė Tatjana Alymova

II vieta – AGNĖ GEČAITĖ, Tauragės muzikos mokykla, mokytoja Liana Bagdonienė, koncertmeisterė Lina Krėpštaitė

III vieta – AKVILĖ STRECKYTĖ, Kuršėnų meno mokykla, mokytoja Lidija Bražaitė, koncertmeisterė Danutė Streckienė

Diplomai – UGNĖ SMILGA ALIUKAITĖ, Vilniaus Violončelės mokykla, mokytojas Valdas Povilaitis, koncertmeisteris Aleksandras Jurgelionis

                    VESTA CICĖNAITĖ, Ignalinos M. Petrausko muzikos mokykla, mokytoja Virginija Stulgienė, koncertmeisterė Laima Kutrienė

                    KORNELIJA SAKALAUSKAITĖ, Panevėžio muzikos mokykla, mokytoja Eugenija Mėlynavičienė, koncertmeisteris Donaldas Bružas

B grupė

II vieta – GINTĖ GRIGAITYTĖ, Šiaulių S. Sondeckio menų gimnazija, papildomo mokymo skyrius, mokytoja Nijolė Prascevičienė, koncertmeisterė Daiva Šulcaitė

III vieta – GODA GRIGORIANAITĖ, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla, mokytoja Violeta Simaitienė, koncertmeisterė Jolanta Patamsienė

Diplomai – UGNĖ KASELYTĖ, Klaipėdos J. Karoso muzikos mokykla, mokytoja Viktorija Heinrichs, koncertmeisterė Eglė Pavilanskienė

                    KORNELIJA MORKEVIČIŪTĖ, Kuršėnų meno mokykla, mokytoja Lidija Bražaitė, koncertmeisterė Danutė Streckienė

Muzikos, meno mokyklų profesinės linkmės kategorija

 

B grupė

III vieta – LUKAS CIKANAVIČIUS, Širvintų meno mokykla, mokytojas Valdas Povilaitis, koncertmeisterė Ilona Jadzevičiūtė

Specializuoto muzikinio ugdymo kategorija

A grupė

I vieta – PIJUS ČESAITIS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytoja Vaiva Vaškevičiūtė, koncertmeisterė Ugnė Antanavičiūtė

II vieta – UGNĖ KATINSKAITĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytoja Beata Marija Šmidtienė, koncertmeisterė Lina Šatkutė

III vieta – SAULĖ BUIKAITĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytoja Inga Gylytė, koncertmeisterė Irina Dombrovskaja

Diplomai – VAIGAILĖ DAINAVIČIŪTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytoja Ugnė Jauniškytė, koncertmeisterė Irina Dombrovskaja

                    ULA JANKAUSKAITĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytoja Beata Marija Šmidtienė, koncertmeisterė Sigita Gražinienė


B grupė

I vieta – UGNĖ LIEPA ŽUKLYTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytoja Rusnė Mataitytė, koncertmeisterė Ugnė Antanavičiūtė

II vieta – KAMILIA BORIS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytoja Asia Kacaitė, koncertmeisterė Sigita Gražinienė

Diplomai – VALERIJA ALMANOVAITĖ, Panevėžio V. Mikalausko menų mokykla, mokytoja Vitalija Laukaitienė, koncertmeisterė Loreta Mažulytė

                    VALERIJA KYCIA, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytoja Ona Abarytė-Liaškovienė, koncertmeisterė Marija Grikevičiūtė

                    EMILIJA MINKEVIČIŪTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytoja Ona Abarytė-Liaškovienė, koncertmeisterė Marija Grikevičiūtė

                    VYTAUTĖ STRUMYLAITĖ, Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija, mokytoja Saulutė Domarkienė, koncertmeisterė Liliana Petrikienė-Rybakova


C grupė

I vieta – KONRAD LEVICKI, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytojas Dainius Puodžiukas, koncertmeisterė Irina Dombrovskaja

I vieta – TERESĖ PLETKUTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytojas Dainius Puodžiukas, koncertmeisteris Aleksandras Vizbaras

II vieta – MONIKA ČEPYTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytoja Inga Gylytė, koncertmeisterė Irina Dombrovskaja

III vieta – MARIUS SAKAVIČIUS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytojas Romanas Armonas, koncertmeisteris Aleksandras Vizbaras

III vieta – LAURA STAPONKUTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytoja Rusnė Mataitytė, koncertmeisterė Ugnė Antanavičiūtė

Diplomai – BARBARA GUMĖNAITĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytojas Tomas Savicka, koncertmeisteris Aleksandras Vizbaras

                    AISTĖ KARPAVIČIŪTĖ, Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija, mokytoja Milda Pupelienė, koncertmeisterė Goda Stanionytė

                    GEDIMINAS PLĖŠNYS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytoja Gintvilė Vitėnaitė, koncertmeisterė Agnė Jurkūnienė


Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis