Svetaines struktura
2021-05-06

Europos kalbų diena

2014-09-24

Europos Kalbu diena

"800 milijonų europiečių iš 47 Europos Tarybos valstybių narių yra skatinami išmokti daugiau kalbų būdami bet kokio amžiaus, mokydamiesi mokykloje arba ne. Tikėdama, kad kalbų mokėjimas yra įrankis siekiant tarpkultūrinio bendradarbiavimo ir supratimo apie mūsų žemyno kultūrinį paveldą, Europos Taryba skatina daugiakalbystę visoje Europoje"

Rugsėjo 25 dieną , ketvirtadienį,12 val. Konferencijų salėje, mūsų mokyklos antrų, trečių, ketvirtų bei septintų klasių mokiniai kviečia į Europos kalbų dienai skirtą koncertą

"Žodžių iš dainos - neišmesi"

Lauksime visų, kam įdomu, kaip sekasi ir kokių kalbų mokoma(si) mūsų mokykloje

Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis