Svetaines struktura
2021-05-06

ALGIRDO BUDRIO III-OJO MEDINIŲ PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ SOLISTŲ KONKURSAS.

2017-11-20

Budrio konkursas_A2_1-page-001


ALGIRDO BUDRIO

III-IOJO Medinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursO

LAUREATAI

Muzikos, meno mokyklų saviraiškos linkmės kategorija

A grupė

MANTAS BERKMONAS – II vieta

Garliavos meno mokykla, mokytoja Birutė Berkomonienė, koncertmeisteris Mantas Šidlauskas

IZABELĖ LAUKEVIČIŪTĖ – III vieta

Garliavos meno mokykla, mokytoja Birutė Berkomonienė, koncertmeisteris Mantas Šidlauskas

KRISTUPAS ČERNECKIS – III vieta

B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla, mokytojas Albinas Guželis, koncertmeisterė Sonata Zubovienė

JOKŪBAS KASELIS – III vieta

Panevėžio muzikos mokykla, mokytojas Darius Kaselis, koncertmeisterė Agnė Enčienė

VILTĖ ANDRIUKAITYTĖ – Diplomas

Garliavos meno mokykla, mokytoja Birutė Berkomonienė, koncertmeisteris Mantas Šidlauskas

MEDA VITKAUSKAITĖ – Diplomas

Garliavos meno mokykla, mokytoja Birutė Berkomonienė, koncertmeisteris Mantas Šidlauskas

DAUMANTAS MARKOVSKIS – Diplomas

Rudaminos meno mokykla, mokytojas Kęstutis Kuncė, koncertmeisterė Milena Uscilienė

C grupė

KEVINAS JASINSKIS – Diplomas

Rudaminos meno mokykla, mokytojas Saulius Balsys, koncertmeisterė Marina Bidlauskienė

Specializuoto muzikinio ugdymo kategorija

A grupė

AMELIJA LAPINSKAITĖ – I vieta

Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija, mokytojas Vitalius Žemaitis, koncertmeisterė Marta Lapinskienė

LAIMA BUINEVIČIŪTĖ – Diplomas

Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytoja Ula Čaplikaitė, koncertmeisteris Simas Minkevičius

B grupė

ROKAS MAKŠTUTIS – I vieta

Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija, mokytojas Vitalius Žemaitis, koncertmeisterė Jolita Makštutienė

BRIGITA BEINARYTĖ – II vieta

Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytoja Ula Čaplikaitė, koncertmeisteris Simas Minkevičius

C grupė

RAPOLAS BARTULIS – II vieta

Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija, mokytojas Vitalius Žemaitis, koncertmeisterė Daiva Stulgytė

MORTA JURKĖNAITĖ – Diplomas

Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytojas Antanas Taločka, koncertmeisterė Agnė Jurkūnienė

D grupė

AUGUSTAS ŽIŪRA – III vieta

Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytojas Gintaras Mockus, koncertmeisteris Simas Minkevičius

Spec. prizais apdovanoti

 

Mokytoja Birutė Berkmonienė – už profesionalų mokinių paruošimą konkursui

Sonata Zubovienėgeriausia koncertmeisterė

(Muzikos, meno mokyklų saviraiškos linkmės kategorija)

Mokytojas Vitalius Žemaitis – už profesionalų mokinių paruošimą konkursui

Simas Minkevičiusgeriausias koncertmeisteris

(Specializuoto muzikinio ugdymo kategorija)


Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis