Svetaines struktura
2023-01-29

Koncertas Varšuvoje

2019-10-24

KONCERTAS VARŠUVOJE


Š.m. kovo 9d. Lietuvos Respublikos ambasadoriaus kvietimu mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai viešėjo Varšuvoje. Varšuvos Karalių rūmuose Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-ųjų metinių proga vyko mokslinė konferencija, kurioje pranešimus, skirtus Lietuvos keliui į laisvę, Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimui bei Lietuvos politinei ir istorinei sąmonei po Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo, taip pat Lietuvos temai Jerzy Giedroyco ir Česlovo Milošo korespondencijoje, skaitė prof. Vytautas Landsbergis, prof. Šarūnas Liekis ir prof. Marek Kornat. Metinių proga buvo suorganizuotas iškilmingas koncertas, kuriame grojo mūsų mokyklos mokiniai: Onutė Gražinytė (mok. Inga Vyšniauskaitė), Skaistė Kašėtaitė (mok. Gabrielė Kondrotaitė), Marius Kavaliauskas (mok. Antanas Taločka), Justas Maknickas (mok. Aleksandras Jurgelionis), Augustinas Žiūra (mok. Aleksandras Fedotovas) ir styginių kvartetas: Audinga Musteikytė, Rugilė Šilalytė, Erika Ieva Eriksonaitė, Augustas Gocentas (mok. Irma Bakševičienė), buvo atliekami F. Chopin, K.M.Weber, S. Rachmaninov, H.Wieniavski, G.F.Hendel, M.K.Oginskij, D.Popper, M.K.Čiurlionio, A.Dvoržakio kūriniai.

 

Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis