Svetaines struktura
2018-12-19

Sveikiname XXI Juozo Pakalnio konkurso laimėtojus

2013-04-09

SVEIKINAME

Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokinius
XXI Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų
pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurso
laimėtojus:

FLEITOS
I grupė
SERGEJ STOMA – III vieta, mokytoja Jonė Janiukštienė
II grupė

MIGLĖ ASTRAUSKAITĖ – II vieta, mokytoja Ula Čaplikaitė
ONA ŽEIMYTĖ – II vieta, mokytoja Lina Baublytė
POLINA ČISTOVA – III vieta, mokytoja Jonė Janiukštienė
GABRIELĖ POPOVAITĖ – III vieta, mokytoja Ula Čaplikaitė
III grupė
MARIJA RAČKAUSKAITĖ – I vieta, mokytoja Žibutė Valkaitytė
SAULĖ PAVILIONYTĖ – II vieta, mokytoja Jonė Janiukštienė
IV grupė
GABIJA LAURINAITYTĖ – II vieta, mokytojas Vytautas Sriubikis

 

OBOJAI
I grupė
VALERIJA VITKAUSKAITĖ – III vieta, mokytojas Linas Šalna
AUGUSTINAS VITKUS – III vieta, mokytojas Linas Šalna
II grupė
GIEDRIUS MALIKĖNAS – III vieta, mokytojas Linas Šalna
IV grupė
OLIVIJA POPOVAITĖ – II vieta, mokytojas Rimas Gerasimovas

FAGOTAI
I grupė
ANDRIUS DIRMANTAS – III vieta, mokytojas Mantvydas Baltrukėnas
ADOMAS POLOVECAS – III vieta, mokytojas Mantvydas Baltrukėnas
IV grupė
MARTYNAS MAŽEIKA – II vieta, mokytojas Alfonsas Ančerevičius

KLARNETAI
I grupė
ANRYTIS PETKUS – II vieta, mokytojas Laurynas Čekelis
GAUDENIS SIREIKA – III vieta, mokytojas Laurynas Čekelis
II grupė
KĘSTUTIS ABARIS – I vieta, mokytojas Antanas Taločka
AUDRONĖ RAČKAUSKAITĖ – III vieta, mokytojas Antanas Taločka
IV grupė
MARIUS KAVALIAUSKAS – II vieta, mokytojas Antanas Taločka

SAKSOFONAI
I grupė
AUGUSTAS ŽIŪRA – I vieta, mokytojas Aleksandras Fedotovas
III grupė
MARTYNAS JOCAS – I vieta, mokytojas Aleksandras Fedotovas
IV grupė
RIMVYDĖ JONČEVAITĖ – II vieta, mokytojas Aleksandras Fedotovas

VALTORNA
III grupė
GEDIMINAS ABARIS – I vieta, mokytojas Vitas Vidzbelis

TRIMITAI
I grupė
KAROLIS URBANAVIČIUS – III vieta, mokytojas Aretas Baranauskas
II grupė
KRISTUPAS ŽIŪRA – I vieta, mokytojas Aretas Baranauskas
VYTENIS BALEVIČIUS – II vieta, mokytojas Aretas Baranauskas
III grupė
KRISTIJONAS SAKALAUSKAS – II vieta, mokytojas Aretas Baranauskas
GYTIS VAITIEKŪNAS – III vieta, mokytojas Aretas Baranauskas

EUFONIJA
I grupė
JURGIS GERMANAVIČIUS – II vieta, mokytojas Antanas Ladyga

TROMBONAI
I grupė
KAMILĖ MAKAREVIČIŪTĖ – II vieta, mokytojas Marius Balčytis
IV grupė
IGNAS FILONOVAS – II vieta, mokytojas Marius Balčytis

MUŠAMIEJI
I grupė
AUGUSTAS BŪRĖ – I vieta, mokytojas Zenonas Bagavičius
II grupė
JUSTINAS SKULSKIS – I vieta, mokytojas Zenonas Bagavičius
DŽIUGAS DAUGIRDA – II vieta, mokytojas Zenonas Bagavičius
III grupė
RŪTA ŠEDUIKYTĖ – II vieta, mokytojas Zenonas Bagavičius

Dėkojame koncertmeisteriams Jūratei Baranauskienei, Jūratei Kaminskienei,
Simui Minkevičiui, Povilui Jaraminui, Raisai Bykovai, Marijai Grikevičiūtei

Rozes m

Rėmėjai



Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer


 



Ponia Valdereza Lenktaitis 


karoso

 

 S.Karoso labdaros ir paramos fondas


15min-logo


UAB 15min


LRT kultura

 

LRT Kultūra