Svetaines struktura
2019-07-16

Respublikinis bendrojo fortepijono jaunųjų atlikėjų konkursas PIANO-FORTE

2017-09-21

pianoforte

Respublikinio bendrojo fortepijono jaunųjų atlikėjų konkurso PIANO-FORTE laureatai

 A GRUPĖ

LAUREATAI:

PIJUS ČESAITIS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų m-kla, mokytoja Jelizaveta Atamalian
ANDRIUS DIRMANTAS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų m-kla, mokytoja Vilma Pečiukonytė
LAURYNAS JAKUTIS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų m-kla, mokytoja Janina Karalienė
SERGEJ STOMA, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų m-kla, mokytoja Jelizaveta Atamalian
VIKTORIJA VALANČAUSKAITĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų m-kla, mokytoja Vida Prekerytė

DIPLOMANTAI:

GABIJA BELIAJEVAITĖ, Ukmergės meno m-kla, mokytoja Dalia Stundžienė
AURELIJA JAKIMAVIČIŪTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų m-kla, mokytoja Raimonda Savickienė
GODA JUODAITYTĖ, Vilniaus chorinio dainavimo m-kla, „Liepaitės“ mokytoja Eglė Strimaitienė
DEIVIDAS KUKTA, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų m-kla, mokytoja Ala Bendoraitienė
ANATASIJA STEGANCOVA, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų m-kla, mokytoja Dovilė Grušnienė
GABRIELĖ ŽILINSKAITĖ, Kauno I-oji muzikos m-kla, mokytoja Eglė Valantinienė

SPECIALŪS APDOVANOJIMAI:

LAURYNAS JAKUTIS – Diplomas už geriausią pasirodymą A grupėje,
Diplomas už geriausią J. S. Bacho kūrinio atlikimą

ANDRIUS DIRMANTAS – Diplomas už geriausią lietuviško kūrinio atlikimą
KRISTINA-MARIJA ŠIMKEVIČIŪTĖ – Padėkos raštas jauniausiai konkurso dalyvei

B GRUPĖ

LAUREATAI:

RADVILĖ NEVULYTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytoja Violeta Lipniagovienė
NERINGA SIDAUGAITĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytoja Milda Lapėnaitė
RŪTA ŠLIKAITĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytoja Vida Prekerytė
AUGUSTAS ŽIŪRA, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytoja Violeta Lipniagovienė

DIPLOMANTAI:

MILDA DELTUVAITĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytoja Janina Karalienė
GABRIELĖ PETRONYTĖ, Panevėžio V. Mikalausko menų mokykla, mokytoja Asta Kapučinskienė
BERNARDAS SOKOLOVAS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytoja Virginija Mikailienė
SANDRA ŠARIKOVAITĖ, Kauno I-oji muzikos mokykla, mokytoja Violeta Jucevičienė

SPECIALŪS APDOVANOJIMAI:

AUGUSTAS ŽIŪRA – Diplomas už geriausią pasirodymą B grupėje,
Diplomas už geriausią J. S. Bacho kūrinio atlikimą

NERINGA SIDAUGAITĖ – Diplomas už geriausią lietuviško kūrinio atlikimą

C GRUPĖ

LAUREATAI:

JURGITA ČESONYTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų m-kla, mokytoja Milda Lapėnaitė
JUTA PRANULYTĖ, Vilniaus chorinio dainavimo m-kla „Liepaitės“, mokytoja Eglė Strimaitienė
MARTYNAS STAKIONIS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų m-kla, mokytoja Jonė Punytė
MONIKA ZENKEVIČIŪTĖ, Klaipėdos S. Šimkaus konservatorija, mokytoja Jūratė Liutkienė

DIPLOMANTAI:

BRIGITA JAKONYTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų m-kla, mokytoja Virginija Mikailienė
EGLĖ MACIUKEVIČIŪTĖ, Klaipėdos S. Šimkaus konservatorija, mokytoja Jūratė Liutkienė

SPECIALŪS APDOVANOJIMAI:

JURGITA ČESONYTĖ – Diplomas už geriausią pasirodymą C grupėje
JUTA PRANULYTĖ – Diplomas už geriausią J. S. Bacho kūrinio atlikimą
MARTYNAS STAKIONIS – Diplomas už geriausią lietuviško kūrinio atlikimą

Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis