Svetaines struktura
2018-12-19

2014-15 m. m. II pusmečio peržiūrų tvarkaraštis

2015-09-07

`2014 – 2015 MOKSLO METŲ DAILĖS SKYRIAUS II PUSMEČIO
PERŽIŪRŲ TVARKARAŠTIS

 

1, 2, 3 KLASIŲ PERŽIŪROS VYKS 2015 GEGUŽĖS 20 DIENĄ
1 KLASĖ
8.00 – 8.40 DARBŲ EKSPONAVIMAS
(PIEŠIMAS, KOMPOZICIJA EKSPONUOJAMI 4 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 201 PATALPOJE)
ATSAKINGA MOKYTOJA V.STAROŠIENĖ
8.40 – 9.00 TĖVŲ LAIKAS
9.00 – 10.00 VERTINIMAS

2 KLASĖ
10.00 – 10.40 DARBŲ EKSPONAVIMAS
(PIEŠIMAS, KOMPOZICIJA EKSPONUOJAMI 4 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 201 PATALPOJE)
ATSAKINGA MOKYTOJA V.STAROŠIENĖ
10.40 – 11.00 TĖVŲ LAIKAS
11.00 – 12.00 VERTINIMAS

3 KLASĖ
12.00 – 12.40 DARBŲ EKSPONAVIMAS
(PIEŠIMAS, KOMPOZICIJA EKSPONUOJAMI 4 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 109 PATALPOJE)
ATSAKINGI MOKYTOJAI: V.STAROŠIENĖ, G.PLECHAVIČIUS
12.40 – 13.00 TĖVŲ LAIKAS
13.00 – 14.00 VERTINIMAS

  4, 5 KLASIŲ PERŽIŪROS VYKS 2015 GEGUŽĖS 21 DIENĄ
4 KLASĖ
8.00 – 8.40 DARBŲ EKSPONAVIMAS
(PIEŠIMAS, KOMPOZICIJA EKSPONUOJAMI 4 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 109 PATALPOJE)
ATSAKINGI MOKYTOJAI: V. STAROŠIENĖ, A. JURGELIONYTĖ-VARNĖ, G. PLECHAVIČIUS
8.40 – 9.00 TĖVŲ LAIKAS
9.00 – 10.00 VERTINIMAS

5 KLASĖ
10.15 – 11.00 DARBŲ EKSPONAVIMAS
11.00 – 11.20 TĖVŲ LAIKAS
11.20 – 14.00 VERTINIMAS

I GRUPĖ
( SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS EKSPONUOJAMI 4 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 109 PATALPOJE )
ATSAKINGI MOKYTOJAI: D. PLECHAVIČIENĖ, G. PLECHAVIČIUS, A. JURGELIONYTĖ VARNĖ, A. PAKALKA, R. VĖLIŪTĖ

II GRUPĖ
( SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS EKSPONUOJAMI 4 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 109 PATALPOJE )
ATSAKINGI MOKYTOJAI: L. BLAŽIŪNAS, V. NAUMAVIČIENĖ, A. ŽEMAITIS, G. PLECHAVIČIUS

III GRUPĖ
( SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS EKSPONUOJAMI A.GARBAUSKO SALĖJE IR 1 AUKŠTO FOJĖ,  LIPDYBA 103 PATALPOJE )
ATSAKINGI MOKYTOJAI: A. JURGELIONYTĖ-VARNĖ, D. LIŠKEVIČIUS, G. AKSTINAS, R. KARPAVIČIENĖ, D. PLECHAVIČIENĖ
GEGUŽĖS 21 DIENĄ  5D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ

 6 KLASĖS PERŽIŪRA VYKS 2015 GEGUŽĖS 22 DIENĄ
8.00 – 9.00 DARBŲ EKSPONAVIMAS
9.00 –9.20 TĖVŲ LAIKAS
9.20–12.00 VERTINIMAS

I GRUPĖ
( SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS EKSPONUOJAMI 4 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 109 PATALPOJE )
ATSAKINGI MOKYTOJAI: D.PLECHAVIČIENĖ, G.PLECHAVIČIUS, V.ŽIRGULIS, R.KARPAVIČIENĖ

II GRUPĖ
( SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS EKSPONUOJAMI 4 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 106 PATALPOJE )
ATSAKINGI MOKYTOJAI: L.BLAŽIŪNAS, G.PIEKURAS, V.ŽIRGULIS, A.PAKALKA

III GRUPĖ
( SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS EKSPONUOJAMI A.GARBAUSKO SALĖJE IR 1 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 103 PATALPOJE )
ATSAKINGI MOKYTOJAI: A.JURGELIONYTĖ VARNĖ, D.LIŠKEVIČIUS, V.BAURA, I.TALMANTIENĖ, A.PAKALKA

GEGUŽĖS 22 DIENĄ 6D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ

7 KLASĖS PERŽIŪRA VYKS 2015 GEGUŽĖS 22 DIENĄ
12.30 – 13.30 DARBŲ EKSPONAVIMAS
13.30 – 13.50 TĖVŲ LAIKAS
13.50 – 16.30 VERTINIMAS

 I GRUPĖ
( SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS EKSPONUOJAMI 4 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 105 PATALPOJE )
ATSAKINGI MOKYTOJAI: A.PAKALKA, A.ŽEMAITIS, R.KARPAVIČIENĖ, D.LIŠKEVIČIUS, J.IKAMAITĖ

II GRUPĖ
( SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS EKSPONUOJAMI 4 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 105 PATALPOJE )
ATSAKINGI MOKYTOJAI: L.BLAŽIŪNAS, D.PLECHAVIČIENĖ, I.TALMANTIENĖ, A.PAKALKA, J.IKAMAITĖ

 III GRUPĖ
( SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS EKSPONUOJAMI A.GARBAUSKO SALĖJE IR 1 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 105 PATALPOJE )
ATSAKINGI MOKYTOJAI: L.BLAŽIŪNAS, J.IKAMAITĖ, V.ŽIRGULIS, V.NAUMAVIČIENĖ, D.PLECHAVIČIENĖ
GEGUŽĖS 22 DIENĄ 7D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ


8 KLASĖS PERŽIŪRA VYKS 2015 GEGUŽĖS 25 DIENĄ
8.00 – 9.00 VAL. DARBŲ EKSPONAVIMAS
9.00 – 9.20 VAL. TĖVŲ LAIKAS
9.20 –12.00VAL. VERTINIMAS
VISŲ GRUPIŲ AKADEMINIS PIEŠIMAS EKSPONUOJAMAS A.GARBAUSKO SALĖJE

 I GRUPĖ
DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ
(ESKIZAI, SPALVININKYSTĖ, GRAFIKA, GRAFIKOS KOMPOZICIJA)
ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, R.KARPAVIČIENĖ, I.TALMANTIENĖ, A.BALTRŪNAS, D.LIŠKEVIČIUS, V.NAUMAVIČIENĖ, A.PAKALKA, L.BLAŽIŪNAS, J.BURKŠAITIS

II GRUPĖ
DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 1 AUKŠTO FOJĖ
(ESKIZAI, SPALVININKYSTĖ)
( SKULPTŪRA, SKULPTŪROS KOMPOZICIJA 106 PATALPOJE)
ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, R.KARPAVIČIENĖ, I.TALMANTIENĖ, A.BALTRŪNAS, D.LIŠKEVIČIUS, V.NAUMAVIČIENĖ, A.PAKALKA, L.BLAŽIŪNAS, D.KATINAS

 III GRUPĖ
DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 308, 309, 314 PATALPOSE
(ESKIZAI, SPALVININKYSTĖ)
(DIZAINAS, DIZAINO KOMPOZICIJA 307 PATALPOJE)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, R.KARPAVIČIENĖ, I.TALMANTIENĖ, D.LIŠKEVIČIUS, A.BALTRŪNAS, V.NAUMAVIČIENĖ, A.PAKALKA, L.BLAŽIŪNAS, A.RUZGAILIENĖ, T.DUMBRAUSKAS

IV GRUPĖ
DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ
(ESKIZAI, SPALVININKYSTĖ, TAPYBA, TAPYBOS KOMPOZICIJA )
ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, R.KARPAVIČIENĖ, I.TALMANTIENĖ, D.LIŠKEVIČIUS, A.BALTRŪNAS, V.NAUMAVIČIENĖ, A.PAKALKA, L.BLAŽIŪNAS, A. ŽEMAITIS

GEGUŽĖS 25 DIENĄ 8D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ

9 KLASĖS PERŽIŪRA VYKS 2015 GEGUŽĖS 25 DIENĄ
12.00 – 13.00 DARBŲ EKSPONAVIMAS
13.00 – 13.20 TĖVŲ LAIKAS
13.20 – 16.00 VERTINIMAS
VISŲ GRUPIŲ AKADEMINIS PIEŠIMAS EKSPONUOJAMAS A. GARBAUSKO SALĖJE

I GRUPĖ
DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ
( AKVARELĖ, ESKIZAI, GRAFIKA, GRAFIKOS KOMPOZICIJA)
ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, V.ŽIRGULIS, V.NAUMAVIČIENĖ

 II GRUPĖ
DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 1 AUKŠTO FOJĖ ( ESKIZAI )
( SKULPTŪRA, SKULPTŪROS KOMPOZICIJA, ERDVINĖ KOMPOZICIJA 103 PATALPOJE )
ATSAKINGI MOKYTOJAI: I.TALMANTIENĖ, M.PIEKURAS, R.KARPAVIČIUS, G.PLECHAVIČIUS

III GRUPĖ
DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 308, 309, 314 PATALPOSE (ESKIZAI)
( DIZAINAS, DIZAINO KOMPOZICIJA, PROJEKTINĖ KALBA 304, 307 PATALPOSE)
ATSAKINGI MOKYTOJAI: V.MATONIS, L.BLAŽIŪNAS, A.RUZGAILIENĖ, D.RAMELIS

IV GRUPĖ
DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ
( TAPYBA, TAPYBOS KOMPOZICIJA, ESKIZAI, PLOKŠTUMINĖ KOMPOZICIJA)
ATSAKINGI MOKYTOJAI: M.PIEKURAS, JURGELIONYTĖ VARNĖ, A.PAKALKA, V.JUSIONIS

GEGUŽĖS 25 DIENĄ 9D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ

10 KLASĖS PERŽIŪRA  VYKS 2015 GEGUŽĖS 26 DIENĄ
8.00 – 9.00 DARBŲ EKSPONAVIMAS
9.00 – 9.20 VAL. TĖVŲ LAIKAS
9.20 – 12.30 VAL. VERTINIMAS
VISŲ GRUPIŲ AKADEMINIS PIEŠIMAS EKSPONUOJAMAS A.GARBAUSKO SALĖJE

 I GRUPĖ
DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ
( AKVARELĖ, ESKIZAI, GRAFIKA, GRAFIKOS KOMPOZICIJA)
ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, R.KARPAVIČIENĖ, V.ŽIRGULIS, V.BAURA

 II GRUPĖ
DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 1 AUKŠTO FOJĖ ( ESKIZAI )
( SKULPYŪRA, SKULPTŪROS KOMPOZICIJA, ERDVINĖ KOMPOZICIJA 108 PATALPOJE )
ATSAKINGI MOKYTOJAI: I.TALMANTIENĖ, M.PIEKURAS, G.AKSTINAS

 III GRUPĖ
DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 308,309,314 PATALPOSE (ESKIZAI)
( DIZAINAS, DIZAINO KOMPOZICIJA, PROJEKTINĖ KALBA 304,307 PATALPOSE)
ATSAKINGI MOKYTOJAI: V.MATONIS, R.KARPAVIČIUS, A.RUZGAILIENĖ, D.RAMELIS

IV GRUPĖ
DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ
( TAPYBA, TAPYBOS KOMPOZICIJA, ESKIZAI, PLOKŠTUMINĖ KOMPOZICIJA)
ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, A.BALTRŪNAS, V.JUSIONIS
GEGUŽĖS 25 DIENĄ 10D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ

11 KLASĖS PERŽIŪRA VYKS 2015 GEGUŽĖS 26 DIENĄ
DARBUS EKSPONUOJA GEGUŽĖS 25 D. NUO 16.00 IKI 20.00 VAL.
IR GEGUŽĖS 26 D. NUO 12.30 IKI 13.30 VAL.
13.30 –13.50 VAL. TĖVŲ LAIKAS
13.50 – 16.30 VAL. VERTINIMAS
VISŲ GRUPIŲ AKADEMINIS PIEŠIMAS EKSPONUOJAMAS A.GARBAUSKO SALĖJE

 TAPYBOS GRUPĖ DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ
(ESKIZAI, TAPYBA, TAPYBINĖ KOMPOZICIJA, VITRAŽAS 316 PATALPA)
ATSAKINGI MOKYTOJAI: V.MATONIS, R.MARTINĖNAS, A.BALTRŪNAS

 GRAFIKOS GRUPĖ DARBUS EKSPONUOJA:
(GRAFIKA, GRAFIKINĖ KOMPOZICIJA,ESKIZAI 307,310,317,318 PATALPOSE, MAKETAVIMAS 211 PATALPOJE)
ATSAKINGI MOKYTOJAI: V.BAURA, V.JUSIONIS, R.VĖLIŪTĖ, J.BURKŠAITIS

SKULPTŪROS GRUPĖ DARBUS EKSPONUOJA:
(SKULPTŪRA, SKULPTŪRINĖ KOMPOZICIJA, ERDVINĖ KOMPOZICIJA 106,107,103 PATALPOSE IR DAILĖS SKYRIAUS 1 AUKŠTO FOJĖ,ESKIZAI- DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ)
ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, G.AKSTINAS, G.PLECHAVIČIUS

 DIZAINO GRUPĖ DARBUS EKSPONUOJA:
(DIZAINAS, DIZAINO KOMPOZICIJA, PROJEKTINĖ KALBA 301,304 PATALPOSE, ESKIZAI - 314 ,309,308 PATALPOSE )
ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, T.DUMBRAUSKAS, A.RUZGAILIENĖ

GEGUŽĖS 26 DIENĄ 11D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ


Anksčiau  įvykusios peržiūros:
VASARIO 26 DIENĄ
12 KLASĖ

 KOVO 9 DIENĄ
8 – 9 KLASĖS

 KOVO 10 DIENĄ
10 – 11 KLASĖS

 BALANDŽIO 30 DIENĄ
12 KLASĖ
(paskutinė peržiūra)

GEGUŽĖS 12 DIENĄ
12 KLASĖ
(baigiamasis egaminas)


Rėmėjai



Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer


 



Ponia Valdereza Lenktaitis 


karoso

 

 S.Karoso labdaros ir paramos fondas


15min-logo


UAB 15min


LRT kultura

 

LRT Kultūra