Svetaines struktura
2018-12-19

2014-15 m. m. I pusmečio peržiūrų tvarkaraštis

2015-09-07

2014 – 2015 MOKSLO METŲ DAILĖS SKYRIAUS I PUSMEČIO
II KETVIRČIO PERŽIŪRŲ TVARKARAŠTIS



1,2,3,4 KLASIŲ PERŽIŪROS VYKO 2014 GRUODŽIO 15 DIENĄ

1 KLASĖ

8.00 – 8.40 DARBŲ EKSPONAVIMAS

(PIEŠIMAS, KOMPOZICIJA EKSPONUOJAMI 4 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 201 PATALPOJE)

ATSAKINGA MOKYTOJA V.STAROŠIENĖ

8.40 – 9.00 TĖVŲ LAIKAS

9.00 – 10.00 VERTINIMAS

2 KLASĖ

10.00 – 10.40 DARBŲ EKSPONAVIMAS

(PIEŠIMAS, KOMPOZICIJA EKSPONUOJAMI 4 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 201 PATALPOJE)

ATSAKINGA MOKYTOJA V.STAROŠIENĖ

10.40 – 11.00 TĖVŲ LAIKAS

11.00 – 12.00 VERTINIMAS

3 KLASĖ

12.00 – 12.40 DARBŲ EKSPONAVIMAS

(PIEŠIMAS, KOMPOZICIJA EKSPONUOJAMI 4 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 109 PATALPOJE)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: V.STAROŠIENĖ, G.PLECHAVIČIUS

12.40 – 13.00 TĖVŲ LAIKAS

13.00 – 14.00 VERTINIMAS

4 KLASĖ

14.00 – 14.40 DARBŲ EKSPONAVIMAS

(PIEŠIMAS, KOMPOZICIJA EKSPONUOJAMI 4 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 109 PATALPOJE)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: V.STAROŠIENĖ, A.JURGELIONYTĖ VARNĖ, G.PLECHAVIČIUS

14.40 – 15.00 TĖVŲ LAIKAS

15.00 – 16.00 VERTINIMAS


5 KLASĖS PERŽIŪRA VYKS 2014 GRUODŽIO 16 DIENĄ

8.00 – 9.00 DARBŲ EKSPONAVIMAS

9.00 – 9.20 LĖLIŲ TEATRAS

9.20 – 9.40 TĖVŲ LAIKAS

9.40 – 12.00 VERTINIMAS

I GRUPĖ

( SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS EKSPONUOJAMI 4 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 109 PATALPOJE )

ATSAKINGI MOKYTOJAI: D.PLECHAVIČIENĖ, G.PLECHAVIČIUS, A.JURGELIONYTĖ, A.PAKALKA, R.VĖLIŪTĖ

II GRUPĖ

( SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS EKSPONUOJAMI 4 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 109 PATALPOJE )

ATSAKINGI MOKYTOJAI: L.BLAŽIŪNAS, V.NAUMAVIČIENĖ, A.ŽEMAITIS, G.PLECHAVIČIUS

III GRUPĖ

( SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS EKSPONUOJAMI A.GARBAUSKO SALĖJE IR 1 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 103 PATALPOJE )

ATSAKINGI MOKYTOJAI: A.JURGELIONYTĖ, D.LIŠKEVIČIUS, G.AKSTINAS, R.KARPAVIČIENĖ, D.PLECHAVIČIENĖ

GRUODŽIO 16 DIENĄ 5D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ


6 KLASĖS PERŽIŪRA VYKS 2014 GRUODŽIO 16 DIENĄ

12.00 – 13.00 DARBŲ EKSPONAVIMAS

13.00 –13.20TĖVŲ LAIKAS

13.20–16.00 VERTINIMAS

I GRUPĖ

( SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS EKSPONUOJAMI 4 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 109 PATALPOJE )

ATSAKINGI MOKYTOJAI: D.PLECHAVIČIENĖ, G.PLECHAVIČIUS, V.ŽIRGULIS, R.KARPAVIČIENĖ

II GRUPĖ

( SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS EKSPONUOJAMI 4 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 106 PATALPOJE )

ATSAKINGI MOKYTOJAI: L.BLAŽIŪNAS, G.PIEKURAS, V.ŽIRGULIS, A.PAKALKA

III GRUPĖ

( SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS EKSPONUOJAMI A.GARBAUSKO SALĖJE IR 1 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 103 PATALPOJE )

ATSAKINGI MOKYTOJAI: A.JURGELIONYTĖ, D.LIŠKEVIČIUS, V.BAURA, I.TALMANTIENĖ, A.PAKALKA

GRUODŽIO 16 DIENĄ 6D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ


7 KLASĖS PERŽIŪRA VYKS 2014 GRUODŽIO 17 DIENĄ

 8.00 – 9.00 DARBŲ EKSPONAVIMAS

 9.20 – 9.40 TĖVŲ LAIKAS

 9.40 – 12.00 VERTINIMAS

 I GRUPĖ

 ( SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS EKSPONUOJAMI 4 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 105 PATALPOJE )

 ATSAKINGI MOKYTOJAI: A.PAKALKA, A.ŽEMAITIS, R.KARPAVIČIENĖ, D.LIŠKEVIČIUS, J.IKAMAITĖ

 II GRUPĖ

 ( SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS EKSPONUOJAMI 4 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 105 PATALPOJE )

 ATSAKINGI MOKYTOJAI: L.BLAŽIŪNAS, D.PLECHAVIČIENĖ, I.TALMANTIENĖ, A.PAKALKA, J.IKAMAITĖ

 III GRUPĖ

 ( SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS EKSPONUOJAMI A.GARBAUSKO SALĖJE IR 1 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 105 PATALPOJE )

 ATSAKINGI MOKYTOJAI: L.BLAŽIŪNAS, J.IKAMAITĖ, V.ŽIRGULIS, V.NAUMAVIČIENĖ, D.PLECHAVIČIENĖ

 GRUODŽIO 17 DIENĄ 7D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ.

8 KLASĖS PERŽIŪRA VYKS 2014 GRUOŽIO 17 DIENĄ

12.00 – 13.00 VAL. DARBŲ EKSPONAVIMAS

13.00 – 13.20 VAL. TĖVŲ LAIKAS

13.20 –16.00VAL. VERTINIMAS

VISŲ GRUPIŲ AKADEMINIS PIEŠIMAS EKSPONUOJAMAS

A.GARBAUSKO SALĖJE

I GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS PRADINIŲ KLASIŲ 3 AUKŠTO KORPUSE

(ESKIZAI, SPALVININKYSTĖ)

( DIZAINAS, DIZAINO KOMPOZICIJA 307 PATALPOJE)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, R.KARPAVIČIENĖ, I.TALMANTIENĖ, D.LIŠKEVIČIUS, A.BALTRŪNAS, V.NAUMAVIČIENĖ, A.PAKALKA, L.BLAŽIŪNAS, A.RUZGAILIENĖ, T.DUMBRAUSKAS

II GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

(ESKIZAI, SPALVININKYSTĖ, TAPYBA, TAPYBOS KOMPOZICIJA)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, R.KARPAVIČIENĖ, I.TALMANTIENĖ, D.LIŠKEVIČIUS, A.BALTRŪNAS, V.NAUMAVIČIENĖ, A.PAKALKA, L.BLAŽIŪNAS, A.ŽEMAITIS

III GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

(ESKIZAI, SPALVININKYSTĖ, GRAFIKA, GRAFIKINĖ KOMPOZICIJA )

ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, R.KARPAVIČIENĖ, I.TALMANTIENĖ, D.LIŠKEVIČIUS, A.BALTRŪNAS, V.NAUMAVIČIENĖ, A.PAKALKA, L.BLAŽIŪNAS, J.BURKŠAITIS

IV GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 1 AUKŠTO FOJĖ

(ESKIZAI, SPALVININKYSTĖ)

(SKULPTŪRA, SKULPTŪRINĖ KOMPOZICIJA 106 PATALPOJE)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, R.KARPAVIČIENĖ, I.TALMANTIENĖ, A.BALTRŪNAS, D.LIŠKEVIČIUS, V.NAUMAVIČIENĖ, A.PAKALKA, L.BLAŽIŪNAS, D.KATINAS

GRUODŽIO 17 DIENĄ 8D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ.

 

 9 KLASĖS PERŽIŪRA VYKS 2014 GRUODŽIO 18 DIENĄ

8.00 – 9.00 DARBŲ EKSPONAVIMAS

9.00 – 9.20 TĖVŲ LAIKAS

9.20 – 12.00 VERTINIMAS

VISŲ GRUPIŲ AKADEMINIS PIEŠIMAS EKSPONUOJAMAS A.GARBAUSKO SALĖJE

I GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS PRADINIŲ KLASIŲ 3 AUKŠTO KORPUSE ( ESKIZAI )

( DIZAINAS, DIZAINO KOMPOZICIJA, PROJEKTINĖ KALBA 304, 307 PATALPOSE )

ATSAKINGI MOKYTOJAI: V.MATONIS, L.BLAŽIŪNAS, A.RUZGAILIENĖ, D.RAMELIS

II GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

( TAPYBA, TAPYBINĖ KOMPOZICIJA, ESKIZAI, PLOKŠTUMINĖ KOMPOZICIJA )

ATSAKINGI MOKYTOJAI: M.PIEKURAS, A.JURGELIONYTĖ VARNĖ, V.JUSIONIS, A.PAKALKA

III GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

( AKVARELĖ, ESKIZAI, GRAFIKA, GRAFIKINĖ KOMPOZICIJA )

ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, V.ŽIRGULIS, V.NAUMAVIČIENĖ

IV GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 1 AUKŠTO FOJĖ (ESKIZAI)

( SKULPTŪRA, SKULPTŪRINĖ KOMPOZICIJA, ERDVINĖ KOMPOZICIJA 103 PATALPOJE )

ATSAKINGI MOKYTOJAI: I.TALMANTIENĖ, M.PIEKURAS, R.KARPAVIČIUS, G.PLECHAVIČIUS

GRUODŽIO 18 DIENĄ 9D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ.


 10 KLASĖS PERŽIŪRA VYKS 2014 GRUODŽIO 18 DIENĄ

12.00 – 13.00 DARBŲ EKSPONAVIMAS

13.00 – 13.20 VAL. TĖVŲ LAIKAS

13.20 – 16.00 VAL. VERTINIMAS

VISŲ GRUPIŲ AKADEMINIS PIEŠIMAS EKSPONUOJAMAS A.GARBAUSKO SALĖJE

I GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS PRADINIŲ KLASIŲ 3 AUKŠTO KORPUSE ( ESKIZAI )

( DIZAINAS, DIZAINO KOMPOZICIJA, PROJEKTINĖ KALBA 304, 307 PATALPOSE )

ATSAKINGI MOKYTOJAI: V.MATONIS, R.KARPAVIČIUS, A.RUZGAILIENĖ, D.RAMELIS

II GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

( TAPYBA, TAPYBINĖ KOMPOZICIJA, ESKIZAI, PLOKŠTUMINĖ KOMPOZICIJA )

ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, A.BALTRŪNAS, V.JUSIONIS

III GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

( AKVARELĖ, ESKIZAI, GRAFIKA, GRAFIKINĖ KOMPOZICIJA )

ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, R.KARPAVIČIENĖ, V.ŽIRGULIS, V.BAURA

IV GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 1 AUKŠTO FOJĖ ( ESKIZAI )

( SKULPTŪRA, SKULPTŪRINĖ KOMPOZICIJA, ERDVINĖ KOMPOZICIJA 108 PATALPOJE )

ATSAKINGI MOKYTOJAI: I.TALMANTIENĖ, M.PIEKURAS, G.AKSTINAS

GRUODŽIO 18 DIENĄ 10D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ.

11 KLASĖS PERŽIŪRA VYKS 2014 GRUOŽIO 19 DIENĄ

DARBUS EKSPONUOJA GRUODŽIO 18 D. NUO 16.00 IKI 20.00VAL.
IR GRUODŽIO 19 D. NUO 8.00 IKI 9.00 VAL.

9.00 – 9.20 VAL. TĖVŲ LAIKAS
9.20 – 12.00 VAL. VERTINIMAS

VISŲ GRUPIŲ AKADEMINIS PIEŠIMAS EKSPONUOJAMAS A.GARBAUSKO SALĖJE

TAPYBOS GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

(ESKIZAI, TAPYBA, TAPYBINĖ KOMPOZICIJA, TEKSTILĖ)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: V.MATONIS, R.MARTINĖNAS, A.JURGELIONYTĖ VARNĖ, A.BALTRŪNAS

GRAFIKOS GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA : (GRAFIKA, GRAFIKINĖ KOMPOZICIJA, ŠRIFTAS 310,317 PATALPOSE, ESKIZAI- DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: V.BAURA, V.JUSIONIS, R.VĖLIŪTĖ, J.BURKŠAITIS

SKULPTŪROS GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA : (SKULPTŪRA, SKULPTŪRINĖ KOMPOZICIJA, KERAMIKA 106,107,105 PATALPOSE, ESKIZAI- DAILĖS SKYRIAUS 1 AUKŠTO FOJĖ)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, G.AKSTINAS, G.PLECHAVIČIUS, J.IKAMAITĖ

DIZAINO GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA : (DIZAINAS, DIZAINO KOMPOZICIJA, MAKETAVIMAS 301,307 PATALPOSE, ESKIZAI - DAILĖS SKYRIAUS PRADINIŲ KLASIŲ 3 AUKŠTO KORPUSE )

ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, T.DUMBRAUSKAS, A.RUZGAILIENĖ

GRUODŽIO 19 DIENĄ 11D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ.

12 KLASĖS PERŽIŪRA VYKS 2014 GRUODŽIO 19 DIENĄ

DARBUS EKSPONUOJA GRUODŽIO 18 D. NUO 16.00 IKI 20.00 VAL.
IR GRUODŽIO 19 D. NUO 12.00 IKI 13.00 VAL.

13.00 – 13.20 VAL. TĖVŲ LAIKAS
13.20 – 16.00 VAL. VERTINIMAS

VISŲ GRUPIŲ AKADEMINIS PIEŠIMAS EKSPONUOJAMAS A.GARBAUSKO SALĖJE

TAPYBOS GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA: TAPYBA, TAPYBINĖ KOMPOZICIJA, AKVARELĖ ESKIZAI DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ, VITRAŽAS 316 PATALPOJE

ATSAKINGI MOKYTOJAI: V.BAURA, G.AKSTINAS, V.MATONIS, R.MARTINĖNAS

GRAFIKOS GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA: GRAFIKA, GRAFIKINĖ KOMPOZICIJA, ESKIZAI, AKVARELĖ ŠRIFTAS 310, 317, 318 PATALPOSE

ATSAKINGI MOKYTOJAI: V.MATONIS, R.VĖLIŪTĖ, V.JUSIONIS, V.BAURA

SKULPTŪROS GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA: SKULPTŪRA, SKULPTŪRINĖ KOMPOZICIJA, ERDVINĖ KOMPOZICIJA 114 PATALPOJE. AKVARELĖ, ESKIZAI- DAILĖS SKYRIAUS 1 AUKŠTO FOJĖ

ATSAKINGI MOKYTOJAI : M.PIEKURAS, V.JUSIONIS, I.TALMANTIENĖ, G.PLECHAVIČIUS, D.LIŠKEVIČIUS

DIZAINO GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA: DIZAINAS, DIZAINO KOMPOZICIJA, MAKETAVIMAS – 303, 304 PATALPOSE. AKVARELĖ, ESKIZAI – DAILĖS SKYRIAUS PRADINIŲ KLASIŲ 3 AUKŠTO KORPUSE

ATSAKINGI MOKYTOJAI: M.PIEKURAS, A.BALTRŪNAS, V.NAUMAVIČIENĖ, T.DUMBRAUSKAS

GRUODŽIO 19 DIENĄ 12D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ.

 

 

2014 – 2015 MOKSLO METŲ DAILĖS SKYRIAUS I PUSMEČIO
I KETVIRČIO PERŽIŪRŲ TVARKARAŠTIS

 8 KLASĖS PERŽIŪRA

VYKO 2014 SPALIO 21 DIENĄ

8.00 – 9.00 VAL. DARBŲ EKSPONAVIMAS

9.00 – 9.30 VAL. TĖVŲ LAIKAS

9.30 – 11.30 VAL. VERTINIMAS

VISŲ GRUPIŲ AKADEMINIS PIEŠIMAS EKSPONUOJAMAS

A.GARBAUSKO SALĖJE

I GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

(ESKIZAI, SPALVININKYSTĖ, TAPYBA, TAPYBINĖ KOMPOZICIJA)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, R.KARPAVIČIENĖ, I.TALMANTIENĖ, D.LIŠKEVIČIUS, A.BALTRŪNAS, V.NAUMAVIČIENĖ, A.PAKALKA, L.BLAŽIŪNAS, A.ŽEMAITIS

II GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

(ESKIZAI, SPALVININKYSTĖ, GRAFIKA, GRAFIKINĖ KOMPOZICIJA)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, R.KARPAVIČIENĖ, I.TALMANTIENĖ, D.LIŠKEVIČIUS, A.BALTRŪNAS, V.NAUMAVIČIENĖ, A.PAKALKA, L.BLAŽIŪNAS, J.BURKŠAITIS

III GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 1 AUKŠTO FOJĖ

(ESKIZAI, SPALVININKYSTĖ)

(SKULPTŪRA, SKULPTŪRINĖ KOMPOZICIJA 103 PATALPOJE)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, R.KARPAVIČIENĖ, I.TALMANTIENĖ, D.LIŠKEVIČIUS, A.BALTRŪNAS, V.NAUMAVIČIENĖ, A.PAKALKA, L.BLAŽIŪNAS, D.KATINAS

IV GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 1 AUKŠTO FOJĖ

(ESKIZAI, SPALVININKYSTĖ)

(DIZAINAS, DIZAINO KOMPOZICIJA 307 PATALPOJE)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, R.KARPAVIČIENĖ, I.TALMANTIENĖ, A.BALTRŪNAS, D.LIŠKEVIČIUS, V.NAUMAVIČIENĖ, A.PAKALKA, L.BLAŽIŪNAS, A.RUZGAILIENĖ, T.DUMBRAUSKAS

SPALIO 21 DIENĄ 8D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ

 

9 KLASĖS PERŽIŪRA

VYKO 2014 SPALIO 21 DIENĄ

11.30 – 12.30 DARBŲ EKSPONAVIMAS

12.30– 13.00 TĖVŲ LAIKAS

13.00 – 15.00 VERTINIMAS

VISŲ GRUPIŲ AKADEMINIS PIEŠIMAS EKSPONUOJAMAS A.GARBAUSKO SALĖJE

I GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

(TAPYBA, TAPYBINĖ KOMPOZICIJA, ESKIZAI, PLOKŠTUMINĖ KOMPOZICIJA)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: M.PIEKURAS, A.JURGELIONYTĖ VARNĖ, V.JUSIONIS, A.PAKALKA

II GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

(AKVARELĖ, ESKIZAI, GRAFIKA, GRAFIKINĖ KOMPOZICIJA)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, V.ŽIRGULIS, V.NAUMAVIČIENĖ

III GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 1 AUKŠTO FOJĖ

(ESKIZAI)

(SKULPTŪRA, SKULPTŪRINĖ KOMPOZICIJA, ERDVINĖ KOMPOZICIJA 103 PATALPOJE)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: I.TALMANTIENĖ, M.PIEKURAS, R.KARPAVIČIUS, G.PLECHAVIČIUS

IV GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 1 AUKŠTO FOJĖ

(ESKIZAI)

(DIZAINAS, DIZAINO KOMPOZICIJA, PROJEKTINĖ KALBA 304, 307 PATALPOSE)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: V.MATONIS, L.BLAŽIŪNAS, A.RUZGAILIENĖ, D.RAMELIS

SPALIO 21 DIENĄ 9D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ

 

10 KLASĖS PERŽIŪRA

VYKO 2014 SPALIO 22 DIENĄ

8.00 – 9.00 DARBŲ EKSPONAVIMAS

9.00 – 9.30 VAL. TĖVŲ LAIKAS

9.30 – 11.30 VAL. VERTINIMAS

VISŲ GRUPIŲ AKADEMINIS PIEŠIMAS EKSPONUOJAMAS

A.GARBAUSKO SALĖJE

I GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

(TAPYBA, TAPYBINĖ KOMPOZICIJA,ESKIZAI, PLOKŠTUMINĖ KOMPOZICIJA)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, A.BALTRŪNAS, V.JUSIONIS

II GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

(AKVARELĖ, ESKIZAI, GRAFIKA, GRAFIKINĖ KOMPOZICIJA)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, R.KARPAVIČIENĖ, V.ŽIRGULIS, V.BAURA

III GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA:

(SKULPTŪRA, SKULPTŪRINĖ KOMPOZICIJA, ERDVINĖ KOMPOZICIJA 108 PATALPOJE, ESKIZAI- DAILĖS SKYRIAUS 1 AUKŠTO FOJĖ)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: I.TALMANTIENĖ, M.PIEKURAS, G.AKSTINAS

IV GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA :

(DIZAINAS, DIZAINO KOMPOZICIJA, PROJEKTINĖ KALBA 304, 307 PATALPOSE, ESKIZAI- DAILĖS SKYRIAUS 1 AUKŠTO FOJĖ)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: V.MATONIS, R.KARPAVIČIUS, A.RUZGAILIENĖ, D.RAMELIS

SPALIO 22 DIENĄ 10D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ

 

11 KLASĖS PERŽIŪRA

VYKO 2014 M. SPALIO 22 DIENĄ

DARBUS EKSPONUOJA SPALIO 21D. NUO 16.00 IKI 20.00VAL. IR SPALIO 22D. NUO 12.00 IKI 13.00 VAL.

13.00 – 13.30 VAL. TĖVŲ LAIKAS

13.30 – 16.00 VAL. VERTINIMAS

VISŲ GRUPIŲ AKADEMINIS PIEŠIMAS EKSPONUOJAMAS

A.GARBAUSKO SALĖJE

TAPYBOS GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

(ESKIZAI, TAPYBA, TAPYBINĖ KOMPOZICIJA, TEKSTILĖ)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: V.MATONIS, R.MARTINĖNAS, A.JURGELIONYTĖ VARNĖ, A.BALTRŪNAS

GRAFIKOS GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA :

(GRAFIKA, GRAFIKINĖ KOMPOZICIJA, ŠRIFTAS 310,317 PATALPOSE, ESKIZAI- DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: V.BAURA, V.JUSIONIS, R.VĖLIŪTĖ, J.BURKŠAITIS

SKULPTŪROS GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA :

(SKULPTŪRA, SKULPTŪRINĖ KOMPOZICIJA, KERAMIKA 106,107,105 PATALPOSE, ESKIZAI- DAILĖS SKYRIAUS 1 AUKŠTO FOJĖ)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, G.AKSTINAS, G.PLECHAVIČIUS, J.IKAMAITĖ

DIZAINO GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA :

(DIZAINAS, DIZAINO KOMPOZICIJA, MAKETAVIMAS 301,304 PATALPOSE, ESKIZAI DAILĖS SKYRIAUS 1 AUKŠTO FOJĖ)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, T.DUMBRAUSKAS, A.RUZGAILIENĖ

SPALIO 22 DIENĄ 11D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ

 

12 KLASĖS PERŽIŪRA

VYKO 2014 SPALIO 23 DIENĄ

DARBUS EKSPONUOJA SPALIO 22 D. NUO 16.00 IKI 20.00 VAL. IR

SPALIO 23 D. NUO 8.00 IKI 9.00 VAL.

9.00 – 9.30 VAL. TĖVŲ LAIKAS

9.30 – 11.30 VAL. VERTINIMAS

VISŲ GRUPIŲ AKADEMINIS PIEŠIMAS EKSPONUOJAMAS

A.GARBAUSKO SALĖJE

TAPYBOS GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA:

TAPYBA, TAPYBINĖ KOMPOZICIJA, VITRAŽAS, AKVARELĖ ESKIZAI DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

ATSAKINGI MOKYTOJAI: V.BAURA, G.AKSTINAS, V.MATONIS, R.MARTINĖNAS

GRAFIKOS GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA:

GRAFIKA, GRAFIKINĖ KOMPOZICIJA, ESKIZAI, AKVARELĖ ŠRIFTAS 310, 317, 318 PATALPOSE

ATSAKINGI MOKYTOJAI: V.MATONIS, R.VĖLIŪTĖ, V.JUSIONIS, V.BAURA

SKULPTŪROS GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA:

SKULPTŪRA, SKULPTŪRINĖ KOMPOZICIJA, ERDVINĖ KOMPOZICIJA 114 PATALPOJE. AKVARELĖ, ESKIZAI- DAILĖS SKYRIAUS 1 AUKŠTO FOJĖ

ATSAKINGI MOKYTOJAI : M.PIEKURAS, , V.JUSIONIS, I.TALMANTIENĖ, G.PLECHAVIČIUS, D.LIŠKEVIČIUS

DIZAINO GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA:

DIZAINAS, DIZAINO KOMPOZICIJA, MAKETAVIMAS – 303, 304 PATALPOSE. AKVARELĖ, ESKIZAI – DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

ATSAKINGI MOKYTOJAI: M.PIEKURAS, A.BALTRŪNAS, V.NAUMAVIČIENĖ, T.DUMBRAUSKAS

SPALIO 23 DIENĄ 12D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ.

Rėmėjai



Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer


 



Ponia Valdereza Lenktaitis 


karoso

 

 S.Karoso labdaros ir paramos fondas


15min-logo


UAB 15min


LRT kultura

 

LRT Kultūra