Svetaines struktura
2018-12-09

2013-14 m. m. II pusmečio peržiūrų tvarkaraštis

2015-09-07

2013 – 2014 MOKSLO METŲ DAILĖS SKYRIAUS II PUSMEČIO
PERŽIŪRŲ TVARKARAŠTIS

 

VASARIO 28 DIENĄ
12 KLASĖ

KOVO 13 DIENĄ
8 – 9 KLASĖS

KOVO 14 DIENĄ
10 – 11 KLASĖS

BALANDŽIO 30 DIENĄ
12 KLASĖ

GEGUŽĖS 9 DIENĄ
12 KLASĖ
BAIGIAMASIS EGZAMINAS

 

1,2,3 KLASIŲ PERŽIŪROS VYKS 2014 GEGUŽĖS 22 DIENĄ

DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

1 KLASĖ

8.00-8.40 DARBŲ EKSPONAVIMAS

(PIEŠIMAS, KOMPOZICIJA EKSPONUOJAMA 4 AUKŠTE, LIPDYBA 201 PATALPOJE)

ATSAKINGA: MOKYTOJA V.STAROŠIENĖ

8.40-9.00 TĖVŲ LAIKAS

9.00-10.00 VERTINIMAS

2 KLASĖ

10.00-10.40 DARBŲ EKSPONAVIMAS

(PIEŠIMAS, KOMPOZICIJA EKSPONUOJAMA 4 AUKŠTE, LIPDYBA 201 PATALPOJE)

ATSAKINGA: MOKYTOJA V.STAROŠIENĖ

10.40-11.00 TĖVŲ LAIKAS

11.00-12.00 VERTINIMAS

3 KLASĖ

12.00-12.40 DARBŲ EKSPONAVIMAS

(PIEŠIMAS, KOMPOZICIJA EKSPONUOJAMA 4 AUKŠTE, LIPDYBA 109 PATALPOJE)

ATSAKINGI: MOKYTOJA V.STAROŠIENĖ

MOKYTOJAS G. PLECHAVIČIUS

12.40-13.00 TĖVŲ LAIKAS

13.00-14.00 VERTINIMAS

 

4 KLASĖS PERŽIŪRA VYKS 2014 GEGUŽĖS 23 DIENĄ

8.00 – 8.40 DARBŲ EKSPONAVIMAS

(PIEŠIMAS, KOMPOZICIJA EKSPONUOJAMI 4 AUKŠTE, LIPDYBA 109 PATALPOJE)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: V.STAROŠIENĖ,

A.JURGELIONYTĖ, G.PLECHAVIČIUS

8.40 – 9.00 TĖVŲ LAIKAS

9.00 – 10.00 VERTINIMAS

 

5 KLASĖS PERŽIŪRA VYKS 2014 GEGUŽĖS 23 DIENĄ

10.30 – 11.30 DARBŲ EKSPONAVIMAS

11.30 – 11.50 TĖVŲ LAIKAS

11.50 – 14.00 VERTINIMAS

I GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

( SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS )

( LIPDYBA 106 PATALPOJE )

ATSAKINGI MOKYTOJAI : R.KARPAVIČIENĖ, G.AKSTINAS, D.KATINAS, A.PAKALKA, R.VĖLIŪTĖ.

II GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

( SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS )

( LIPDYBA 109 PATALPOJE )

ATSAKINGI MOKYTOJAI : G.GUČAITĖ, V.NAUMAVIČIENĖ, A.JURGELIONYTĖ, G.PLECHAVIČIUS.

III GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 1 AUKŠTO FOJĖ

( SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS )

( LIPDYBA 103 PATALPOJE )

ATSAKINGI MOKYTOJAI : A.JURGELIONYTĖ, D.LIŠKEVIČIUS, G.AKSTINAS, D.PLECHAVIČIENĖ, R.KARPAVIČIENĖ.

 

6 KLASĖS PERŽIŪRA VYKS 2014 GEGUŽĖS 26 DIENĄ

8.00 – 9.00 DARBŲ EKSPONAVIMAS

9.00 – 9.20 TĖVŲ LAIKAS

9.20 – 11.30 VERTINIMAS

I GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 1 AUKŠTO FOJĖ

( SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS )

( LIPDYBA 106 PATALPOJE )

ATSAKINGI MOKYTOJAI : R.KARPAVIČIENĖ, G.AKSTINAS, V.ŽIRGULIS, J.BURKŠAITIS, D.PLECHAVIČIENĖ.

II GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

( SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS )

( LIPDYBA 109 PATALPOJE )

ATSAKINGI MOKYTOJAI : G.GUČAITĖ, G.PLECHAVIČIUS, R.KARPAVIČIENĖ, D.LIŠKEVIČIUS, V.ŽIRGULIS.

III GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

( SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS )

( LIPDYBA 103 PATALPOJE )

ATSAKINGI MOKYTOJAI : D.LIŠKEVIČIUS, R.KARPAVIČIENĖ, G.PIEKURAS, A.JURGELIONYTĖ, A.PAKALKA.

 

7 KLASĖS PERŽIŪRA VYKS 2014 GEGUŽĖS 26 DIENĄ

12.00 – 13.00 DARBŲ EKSPONAVIMAS

13.00 – 13.20 TĖVŲ LAIKAS

13.20 – 15.30 VERTINIMAS

I GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 1 AUKŠTO FOJĖ

( SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS )

( LIPDYBA 105 PATALPOJE )

ATSAKINGI MOKYTOJAI : R.KARPAVIČIENĖ, D.PLECHAVIČIENĖ, A.ŽEMAITIS, A.PAKALKA, J.IKAMAITĖ.

II GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

( SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS )

( LIPDYBA 105 PATALPOJE )

ATSAKINGI MOKYTOJAI : G.GUČAITĖ, D.PLECHAVIČIENĖ, R.KARPAVIČIENĖ, I.TALMANTIENĖ, J.IKAMAITĖ.

III GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

( SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS )

( LIPDYBA 105 PATALPOJE )

ATSAKINGI MOKYTOJAI : R.KARPAVIČIENĖ, V.NAUMAVIČIENĖ, V.ŽIRGULIS, G.GUČAITĖ, J.IKAMAITĖ.

 

8 KLASĖS PERŽIŪRA VYKS 2014 GEGUŽĖS 27 DIENĄ

8.00 – 9.00 VAL. DARBŲ EKSPONAVIMAS

9.00 – 9.30 VAL. TĖVŲ LAIKAS

9.30 – 11.30 VAL. VERTINIMAS

VISŲ GRUPIŲ AKADEMINIS PIEŠIMAS EKSPONUOJAMAS

A.GARBAUSKO SALĖJE

I GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS I AUKŠTO FOJĖ

(ESKIZAI, SPALVININKYSTĖ, GRAFIKA, GRAFIKINĖ KOMPOZICIJA)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, R.KARPAVIČIENĖ, I.TALMANTIENĖ, A.BALTRŪNAS, A.PAKALKA, V.JUSIONIS, V.NAUMAVIČIENĖ, D.PLECHAVIČIENĖ, G.GUČAITĖ

II GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

(ESKIZAI, SPALVININKYSTĖ)

(SKULPTŪRA, SKULPTŪRINĖ KOMPOZICIJA 103 PATALPOJE)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, R.KARPAVIČIENĖ, I.TALMANTIENĖ, A.BALTRŪNAS, A.PAKALKA, V.JUSIONIS, V.NAUMAVIČIENĖ, D.PLECHAVIČIENĖ, G.GUČAITĖ, D. KATINAS

III GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

(ESKIZAI, SPALVININKYSTĖ)

(DIZAINAS, DIZAINO KOMPOZICIJA 307 PATALPOJE)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, R.KARPAVIČIENĖ, I.TALMANTIENĖ, A.BALTRŪNAS, A.PAKALKA, V.JUSIONIS, V.NAUMAVIČIENĖ, D.PLECHAVIČIENĖ, G.GUČAITĖ,

A.RUZGAILIENĖ, T.DUMBRAUSKAS

IV GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

(ESKIZAI, SPALVININKYSTĖ, TAPYBA, TAPYBINĖ KOMPOZICIJA)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, R.KARPAVIČIENĖ, I.TALMANTIENĖ, A.BALTRŪNAS, A.PAKALKA, V.JUSIONIS, V.NAUMAVIČIENĖ, D.PLECHAVIČIENĖ, G. GUČAITĖ, A.ŽEMAITIS

 

9 KLASĖS PERŽIŪRA VYKS 2014 GEGUŽĖS 27 DIENĄ

12.00 – 13.00 DARBŲ EKSPONAVIMAS

13.00 – 13.30 TĖVŲ LAIKAS

13.30 – 16.00 VERTINIMAS

VISŲ GRUPIŲ AKADEMINIS PIEŠIMAS EKSPONUOJAMAS A.GARBAUSKO SALĖJE

I GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

(GRAFIKA, GRAFIKINĖ KOMPOZICIJA, ESKIZAI, AKVARELĖ)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, V.ŽIRGULIS, J.BURKŠAITIS

II GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA:

(SKULPTŪA, SKULPTŪRINĖ KOMPOZICIJA 106 PATALPOJE,

ERDVINĖ KOMPOZICIJA 103 PATALPOJE, ESKIZAI- DAILĖS SKYRIAUS 1 AUKŠTO FOJĖ)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: I.TALMANTIENĖ, M.PIEKURAS, R.KARPAVIČIUS, G.PLECHAVIČIUS

III GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA:

(DIZAINAS, DIZAINO KOMPOZICIJA, PROJEKTINĖ KALBA 303, 304 PATALPOSE, ESKIZAI- DAILĖS SKYRIAUS 1 AUKŠTO FOJĖ)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: V.MATONIS, G.GUČAITĖ, A.RUZGAILIENĖ, D.RAMELIS

IV GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

(TAPYBA, TAPYBINĖ IR PLOKŠTUMINĖ KOMPOZICIJOS, ESKIZAI)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: M.PIEKURAS, R.KARPAVIČIENĖ, A.BLTRŪNAS, V.JUSIONIS

 

10 KLASĖS PERŽIŪRA VYKS 2014 GEGUŽĖS 28 DIENĄ

8.00 – 9.00 DARBŲ EKSPONAVIMAS

9.00 – 9.30 VAL. TĖVŲ LAIKAS

9.30 – 12.00 VAL. VERTINIMAS

VISŲ GRUPIŲ AKADEMINIS PIEŠIMAS EKSPONUOJAMAS

A.GARBAUSKO SALĖJE

I GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

(ESKIZAI, GRAFIKA, GRAFIKINĖ KOMPOZICIJA, AKVARELĖ)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, A.ŽEMAITIS, J.BURKŠAITIS, V.ŽIRGULIS

II GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA:

(SKULPTŪRA, SKULPTŪRINĖ KOMPOZICIJA 108 PATALPOJE, ERDVINĖ KOMPOZICIJA 103 PATALPOJE, ESKIZAI- DAILĖS SKYRIAUS 1 AUKŠTO FOJĖ)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: D.LIŠKEVIČIUS, M.PIEKURAS, G.PLECHAVIČIUS, G.AKSTINAS

III GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA:

(DIZAINAS, DIZAINO KOMPOZICIJA, PROJEKTINĖ KALBA 303,304 PATALPOSE, ESKIZAI- DAILĖS SKYRIAUS 1 AUKŠTO FOJĖ)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: V.MATONIS, R.KARPAVIČIUS, D.RAMELIS, A.RUZGAILIENĖ

IV GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

(TAPYBA, TAPYBINĖ KOMPOZICIJA, PLOKŠTUMINĖ KOMPOZICIJA, ESKIZAI)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: M.PIEKURAS, A.BALTRŪNAS, V.JUSIONIS

 

11 KLASĖS PERŽIŪRA VYKS 2014 GEGUŽĖS 28 DIENĄ

12.00 – 13.00 DARBŲ EKSPONAVIMAS

13.00 – 13.30 TĖVŲ LAIKAS

13.30 – 16.00 VERTINIMAS

VISŲ GRUPIŲ AKADEMINIS PIEŠIMAS EKSPONUOJAMAS

A.GARBAUSKO SALĖJE

TAPYBOS GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

(ESKIZAI, TAPYBA, TAPYBINĖ KOMPOZICIJA, TEKSTILĖ)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: V.BAURA, A.JURGELIONYTĖ, R.MARTINĖNAS

GRAFIKOS GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA:

(GRAFIKA, GRAFIKINĖ KOMPOZICIJA, ESKIZAI, ŠRIFTAS 310,317, 318 PATALPOSE)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: V.MATONIS, V.JUSIONIS, R.VĖLIŪTĖ

SKULPTŪROS GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS I AUKŠTO FOJĖ

(ESKIZAI)

(SKULPTŪRA, SKULPTŪRINĖ KOMPOZICIJA, KERAMIKA 106,107,105 PATALPOSE)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: M.PIEKURAS, G.AKSTINAS, D.LIŠKEVIČIUS, J.IKAMAITĖ

DIZAINO GRUPĖ

DARBUS EKSPONUOJA DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ

(ESKIZAI)

(DIZAINAS, DIZAINO KOMPOZICIJA, MAKETAVIMAS 301,304 PATALPOSE)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, T.DUMBRAUSKAS, A.RUZGAILIENĖ

Rėmėjai



Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer


 



Ponia Valdereza Lenktaitis 


karoso

 

 S.Karoso labdaros ir paramos fondas


15min-logo


UAB 15min


LRT kultura

 

LRT Kultūra