Svetaines struktura
2020-09-26

Dailės skyriuje dirba

2020-09-11

Direktoriaus pavaduotojas dailės ugdymui

Vytenis Baura – grafikas, mokytojas, 


Gediminas Akstinas – skulptorius, mokytojas metodininkas

Arvydas Baltrūnas – tapytojas, mokytojas ekspertas

Jūragis Burkšaitis – grafikas, mokytojas ekspertas

Tomas Dumbrauskas – dizaineris, vyr. mokytojas, dizaino metodinės grupės pirmininkas

Aurelija Grivickaitė - dailėtyrininkė, mokytoja

Julija Ikamaitė – keramikė, mokytoja ekspertė

Austė Jurgelionytė-Varnė – tekstilininkė, mokytoja

Vidmantas Jusionis – tapytojas, mokytojas metodininkas, tapybos metodinės grupės pirmininkas

Romualdas Karpavičius – skulptorius, mokytojas ekspertas

Rima Karpavičienė – rūbų modeliuotoja, mokytoja metodininkė

Džiugas Katinas – keramikas, mokytojas metodininkas 

Dainius Liškevičius - skulptorius, mokytojas

Raimondas Martinėnas – tapytojas, mokytojas metodininkas

Vincas Matonis - vitražininkas, vyr. mokytojas

Rita Mikučionytė - menotyrininkė, mokytoja ekspertė

Marija Šnipaitė - skulptorė, mokytoja

Vita Naumavičienė – grafikė, mokytoja metodininkė

Arvydas Pakalka – tapytojas, mokytojas metodininkas

Gediminas Piekuras – skulptorius, mokytojas metodininkas

Marijus Piekuras – tapytojas, mokytojas ekspertas, piešimo metodinės grupės pirmininkas

Danutė Plechavičienė – rūbų modeliuotoja, mokytoja ekspertė

Giedrius Plechavičius – skulptorius, mokytojas ekspertasskuptūros metodinės grupės pirmininkas

Indrė Gėlė Brogienė – dizainerė, mokytoja metodininkė

Akvilina Ruzgailienė – dizainerė, vyr. mokytoja

Vilija Starošienė - tekstilininkė, mokytoja ekspertė

Rūta Vėliūtė – grafikė, mokytoja ekspertėgrafikos metodinės grupės pirmininkė 

Audronis Žemaitis – tapytojas, mokytojas metodininkas

Ugnė Žilytė - grafikė, mokytoja

Vytautas Žirgulis – tapytojas, vyr. mokytojas 

Salomėja Praninskaitė - parodų praktikos specialistė

Mykolas Kavaliauskas - parodų montuotojas

 


 

Gyvoji mokyklos istorija – „Žydinti sala“, kurioje įamžinta Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Dailės skyriaus istoriją buvusiųjų mokytojų lūpomis. Nufilmuoti dailės skyriaus mokytojai: 

Birute Žilytė (žiūrėti)

Laimutė Akstinaitė (žiūrėti)

Danutė Jadzinskienė (žiūrėti)

Nijolė Ambraziūnienė (žiūrėti)

Alfonsas Ambraziūnas (žiūrėti)

Linas Katinas (žiūrėti)

Arvydas Každailis (žiūrėti)

Valentinas Antanavičius (žiūrėti)

Aloyzas Stasiulevičius (žiūrėti)

Egidijus Talmantas (žiūrėti)

Anicetas Jonutis (žiūrėti)

Audronis Katilius (žiūrėti)

Kęstutis Ramonas (žiūrėti)

Rimantas Dichavičius (žiūrėti)

Zita Garbauskienė (žiūrėti)

 

 Autorius Juozas Matonis. 2017m. 


Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis