Svetaines struktura
2018-12-19

Bendrojo ugdymo skyriaus mokytojai

2018-08-28


Nijolė Likienė, direktoriaus pavaduotoja bendrajam ugdymui


Dorinis ugdymas (etika – tikyba)

Rasa Gelčienė, vyr. mokytoja

Algirdas Vagrys, vyr. mokytojas

Simona Bačiulienė, mokytoja

 

Lietuvių kalba

Vestutė Tamulionienė, mokytoja metodininkėmetodinės komisijos pirmininkė

Jūratė Butėnienė, mokytoja metodininkė

Vida Grigaliūnaitė, vyr. mokytoja

Vilma Jaskelevičienė, vyr. mokytoja

Vitalija Oršauskaitė - Miliauskienė, vyr. mokytoja

Dalia Serafinienė, mokytoja metodininkė

Raimonda Šegždavičienė, mokytoja metodininkė


Užsienio kalba (anglų)

Jūratė Nemeikšienė, vyr.mokytoja

Birutė Ambrazevičiūtė, mokytoja

Jovita Luneckaitė, vyr. mokytoja

Gvida Milaknienė, mokytoja metodininkė

Salvina Senkuvienė, vyr.mokytoja

Migla Surkevičienė, mokytoja metodininkė

Danguolė Šaduikytė, mokytoja metodininkė

Greta Valentukevičiūtė, mokytoja


Užsienio kalba (vokiečių)

Agnė Blaževičienė, mokytoja ekspertė

Rita Šablauskaitė, vyr. mokytoja


Užsienio kalba (prancūzų)

Jurgita Kimbirauskienė, mokytoja metodininkė, metodinės komisijos pirmininkė

Kristina Laletina, mokytoja

Silvija Pakerytė - Dumpienė, mokytoja


Užsienio kalba (rusų)

Daiva Valienė, vyr. mokytoja

 

Istorija

Elena Supejevienė, mokytoja metodininkėmetodinės komisijos pirmininkė

Albinas Galinis, mokytojas ekspertas

Rūta Korickaja, vyr. mokytoja

 

Matematika

Stasė Staniulienė, mokytoja metodininkėmetodinės komisijos pirmininkė

Jonas Bučelis, vyr. mokytojas

Gabija Vaitiekūnienė, vyr. mokytoja

Aurelija Stančikienė, mokytoja metodininkė

Andrejus Survila, vyr. mokytojas


Informacinės technologijos

Tomas Dumbrauskas, dailės informacinės technologijos, vyr. mokytojas

Rūta Gabrielė Vėliūtė, dailės informacinės technologijos, mokytojas metodininkas


Biologija 

Vygantas Gaina, mokytojas metodininkas

Eglė Sventickienė, vyr. mokytoja

 

Chemija

Žydrūnė Umbrasienė, vyr. mokytoja

 

Fizika

Danė Aliušienė, mokytoja metodininkė

 

Muzika

Dominykas Digimas, mokytojas

 

Dailė

Danutė Plechavičienė, mokytoja ekspertė

Audronis Žemaitis, mokytojas metodininkas

 

Kūno kultūra

Viktoras Dobrovolskis, mokytojas

Antanas Pociūnas, mokytojas metodininkas

Violeta Stunžėnienė, mokytoja metodininkė

Justina Miliauskaitė, mokytoja

 

Psichologė

Danguolė Palevičienė, mokytoja

 

Pradinio ugdymo skyriaus mokytojai

Eglė Martinonienė, mokytoja metodininkėmetodinės komisijos pirmininkė

Rita Abarienė, mokytoja metodininkė

Agila Čeponienė, vyr. mokytoja

Agnė Dapkutė, vyr. mokytoja

Jurga Kondrotaitė – Balčiūnienė, vyr. mokytoja

Lina Pečiokienė, vyr. mokytoja

Jolanta Raginienė, vyr. mokytoja

Aurelija Skirkevičiūtė, vyr. mokytoja

Monika Tuminaitė-Bareikė, mokytoja

Jolanta Trapkauskienė, vyr. mokytoja

Ramunė Verbylė, vyr. mokytoja

Inga Vildienė, vyr. mokytoja


Rėmėjai



Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer


 



Ponia Valdereza Lenktaitis 


karoso

 

 S.Karoso labdaros ir paramos fondas


15min-logo


UAB 15min


LRT kultura

 

LRT Kultūra