Svetaines struktura
2018-12-09

Šokio teatras

2018-11-07

Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos šokio teatras


teatrasPer trumpą laiką – vos vienuolika mėnesių – šalia Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Baleto skyriaus atsirado labai reikalingas pastatas – Šokio teatras. Tai vienas pirmųjų kultūros objektų, statytų už ES struktūrinių fondų lėšas, kurio autorius – architektas Rimas Valeckas. Be to, tai vienintelis teatras, pastatytas nepriklausomoje Lietuvoje.

Šokio teatro viduje įrengta standartus atitinkanti scena, šiuolaikiška garso, vaizdo, apšvietimo aparatūra, 400 sėdimų vietų žiūrovų salė, speciali baleto artistams skirta danga, nesudėtinga dekoracijų keitimo technika.

Naujasis statinys – didelis džiaugsmas ir mokiniams, ir mokyklos pedagogams. Šokio teatre mokysis ir kurs būsimieji baleto artistai, be to, tai nauja erdvė menininkų kūrybos raiškai skleistis: čia galės savo sumanymus įgyvendinti šokėjai, muzikai, dailininkai, aktoriai, režisieriai, choreografai.

Šokio teatras – tai erdvi ir tinkanti visokeriopiems įgūdžiams lavinti repeticijų ir sceninės praktikos aikštelė. Antrąjį savo sezoną teatras pradeda atnaujinęs ir praturtinęs repertuarą. Čia vyks ne tik baleto spektakliai, bet ir įvairūs muzikiniai renginiai.
Jei Jus traukia nepaprastas meno pasaulis, nesuklysite atėję į mūsų Šokio teatrą.
        Čia Jūs visada laukiami!

  ŠOKIO TEATRO TINKLALAPIS

RėmėjaiKunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer


 Ponia Valdereza Lenktaitis 


karoso

 

 S.Karoso labdaros ir paramos fondas


15min-logo


UAB 15min


LRT kultura

 

LRT Kultūra