Svetaines struktura
2018-12-09

Seminaras su Myron Howard Nadel

2013-03-08

Seminaras Šokio teatre:

Kovo 4-8 d. 10:00-11:30 – praktinis modernaus šokio technikos seminaras
Kovo 6 d. 12:00-14:00 – teorinė paskaita „Dvidešimto ir XXI amžiaus šokis: meninių idėjų raiška ir stilių įvairovė"

MyronŠokio studijas Myron Nadel pradėjo bene žymiausiame Amerikos menų universitete – The Julliard School, Niujorke; vėliau studijavo Columbijos universitete (Niujorke). Tarp jo mokytojų buvo José Limón, Antony Tudor, Margaret Craske, Louis Horst, Paul Draper, Martha Hill, Dr. Richard Kraus, Dr. Lulu Sweigard bei kitos asmenybės, be kurių neįmanoma įsivaizduoti šokio istorijos.

Baigęs studijas, Myron Howard Nadel šoko Milwauke balete ir kituose teatruose Milwaukyje, Pitsburge, Niujorke ir Filadelfijoje, taip pat dalyvavo televizijos projektuose JAV ir Europoje. Nadel'io choreografija yra rodyta Milwaukio ir Marylando Baletų (JAV), Hovik Baleto (Oslas, Norvegija) ir Sydnėjaus šokio trupės (Sydnėjus, Autralija) teatrų repertuaruose.

Vėliau profesorius dėstė Vašingtono universitete St. Luise, Viskonsino/Milwauke universitete, Carnegie-Melon universitete ir Bufalo valstijos koledže. Jis vadovavo šokio programoms Milwaukyje, Bufalo, Pitsburge ir UTEP. Taip pat vedė ne vieną meistriškumo seminarą Melburne ir Sidnėjuje (Australija), Tel Avive (Izraelis) ir Osle (Norvegija).

Šiuo metu profesorius Myron Howard Nadel dėsto ir kuria Teksaso universitete El Pase, JAV. Jis yra The Dance Experience bendraautorius ir E-Communicator (kas antrą savaitę leidžiamo nacionalinės šokio pedagogikos organizacijos laikraščio) vadovas; 2013 metais išleistos knygos „Žvelgiant į Šiuolaiknį Šokį: gidas internetiniame amžiuje" (Looking at Contemporary Dance: a guide for the internet age) antrasis autorius.

RėmėjaiKunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer


 Ponia Valdereza Lenktaitis 


karoso

 

 S.Karoso labdaros ir paramos fondas


15min-logo


UAB 15min


LRT kultura

 

LRT Kultūra