Svetaines struktura
2018-12-19

Svečias iš Kubos mūsų mokykloje!

2013-03-02

Nuo sausio 27 iki vasario 10 dienos mūsų mokykloje svečias iš Kubos, baleto artistas ir pedagogas, Richard d‘Alton vedė seminarus baleto skyriaus vyresniųjų klasių mokiniams. Mokiniai su nekantrumu laukė svečio pamokų, kuriose patobulino šokio techniką ir pasisėmė naujų žinių apie šokio kultūrą. Labai džiaugiamės galėdami suteikti vaikams galimybę tobulėti profesinėje srityje.

Richard d‘Alton gimė Cork mieste, Airijoje, vėliau mokėsi Kubos Nacionalinėje Baleto mokykloje, kurioje įgijo Šokėjo ir Šokių mokytojo specialybę. 1998 ir 1999 laimėjo bronzos ir sidabro medalius tarptautiniame baleto konkurse Havanoje (Kuba). 2000 m. prima balerinos asoliutos Alicijos Alonzo kvietimu pradėjo šokti Nacionaliniame Kubos Balete. Vėliau šoko Orlando Balete  Floridoje  (JAV).

Richard d‘Alton yra atlikęs roles: Basilio „Don Kichote“, Franco „Kopelijoje“, Albrechto „Žizel“, Alano „Tuščiam atsargume“, Lucienp „Pachitoj“, Princo „Spragtuke“. Šoko spektakliuose: Dž. Balanšino „Tchaikovsky Pas de Deux“, B. Stevensono „Harlequinade“, A. Bournonvillio „Gėlių šventė Genzane“, „Le Corsaire“, „La Esmeralda“, „Paryžiaus liepsnos“, Minkaus „Pas de Trois“, „Le Talisman“, „La Vivandiere Pas de Six“ ir „Grand Pas Classique“. Taip pat dirbo su šiuolaikinio šokio choreografais, tarp jų - Glen Tetley, Robert North, Alberto Mendez, Alberto Alonso, Gustavo Herrera ir Fernando Bujones.

Šiuo metu jis yra Tarptautinio Hjustono baleto meno vadovas bei laisvai samdomas mokytojas ir choreografas.

RėmėjaiKunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer


 Ponia Valdereza Lenktaitis 


karoso

 

 S.Karoso labdaros ir paramos fondas


15min-logo


UAB 15min


LRT kultura

 

LRT Kultūra