Svetaines struktura
2018-09-19

Šokio spektaklis ,,Spalvos"

2014-09-26

SpalvosNacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos Šokio teatras džiaugiasi pradėdamas penktąjį sezoną ir kviečia apsilankyti!
Šokio spektaklis ,,Spalvos", skirtas vaikams nuo 3 metų.
Spektaklis trunka apie pusę valandos, tačiau numatytas ir „pratęsimas": po pasirodymo jaunoji publika galės užlipti į sceną ir viską pamatyti iš arti, paliesti. Kada paskutinį kartą jūsų mažasis turėjo galimybę pasivaikščioti po tikrą teatro sceną?
Spektaklio metu skamba V. A. Mocarto, J. S. Bacho , A. Chačiaturiano ir A. Vivaldžio muzika.

Spektakliai  Šokio teatre

Baleto „PAQUITA" premjera

2014-09-25

Paquita1Šventinis sezonas artėja

„PAQUITOS" PREMJERA

Pasitinkant Naujuosius metus Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla Šokio teatre žiūrovams ruošia ypatingą dovaną. Tai divertismento iš choreografijos virtuozo M. Petipa baleto "Paquita" (Pachita) pagal L.Minkaus muziką premjera.

Skaityti daugiau...

Kristijono Donelaičio 300-osios metinės

2014-09-30

Liepos 31 – rugpjūčio 18 dienomis Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos mokiniai viešėjo Zelenogradske, kur kartu su Kaliningrado regiono mokiniais dalyvavo projekte, skirtame Kristijono Donelaičio 300-osioms metinėms. Dalinamės projekto metu pastatyto šokio spektaklio nuotraukomis. Daugiau apie projektą galite paskaityti adresu:
http://www.smm.lt/web/lt/pranesimai_spaudai/naujienos_1/kaliningrado-srities-ir-lietuvos-mokiniu-kurybine-stovykla-skirta-kristijonui-donelaiciui

Dėkojame projekto organizatoriui Aleksui Bartnikui už suteiktą galimybę.

RėmėjaiKunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer


 Ponia Valdereza Lenktaitis 


karoso

 

 S.Karoso labdaros ir paramos fondas


15min-logo


UAB 15min


LRT kultura

 

LRT Kultūra