Svetaines struktura
2022-01-25

2012 - J.S. Bacho konkursas

2012-02-01

VI respublikinio Johano Sebastiano Bacho jaunųjų pianistų
konkurso nugalėtojai

A GRUPĖ
LAUREATAI:
Justinas Pliskus, Marijampolės muzikos mokykla, Mokytoja Giedrė Stanionienė
Emilija Skikaitė, Šilutės r. vaikų meno mokykla, Mokytoja Liudmila Kašėtienė
Austėja Valatkaitė, Alytaus muzikos mokykla, Mokytoja Lina Bakšienė

DIPLOMANTAI:
Elzė Lipnickaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Jūratė Rinkevičienė
Ugnė Petniūnaitė, Šilutės r. vaikų meno mokykla, Mokytoja Liudmila Kašėtienė
Viltė Kanaporytė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Ala Bendoraitienė
Goda Bužavaitė, Garliavos meno mokykla, Mokytoja Raimonda Emilija Pauzienė

B GRUPĖ
LAUREATAI:
Simona Šleiterytė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Violeta Lipniagovienė
Gabrielė Agilė Bajoraitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Eglė Jurkevičiūtė
Elžbieta Dvarionaitė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Vaida Kirvelytė

DIPLOMANTAI:
Simonas Poška, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Eglė Jurkevičiūtė
Marija Guščiūtė, Kretingos meno mokykla, Mokytoja Kilnutė Skripkauskienė
Kasparas Mikužis, Šilutės r. vaikų meno mokykla, Mokytoja Liudmila Kašėtienė
Justas Maknickas, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytojas Aleksandras Jurgelionis
Airinė Taučaitė, Kauno apskrities J. Naujalio muzikos gimnazija, Mokytoja Rasa Rinkevičiūtė
Gerda Mikalauskaitė, Alytaus muzikos mokykla, Mokytoja Violeta Baronienė

C GRUPĖ
LAUREATAI:
Ignas Maknickas, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Veronika Vitaitė
Lina Žutautaitė, Kretingos meno mokykla, Mokytoja Virginija Ruzgienė

D GRUPĖ
LAUREATĖ:
Dorotė Vdovinskytė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytojas Justas Dvarionas

E GRUPĖ
LAUREATĖ:
Diana Kislovska, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Veronika Vitaitė

DIPLOMANTAS:
Paulius Pancekauskas, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytojas Aidas Puodžiukas

Spec. prizai:
Jauniausiai konkurso dalyvei Medai Urbanavičiūtei
Gabrielei Agilei Bajoraitei už geriausią invencijos atlikimą
Dianai Kislovskai už stilingą siuitos atlikimą

Skaityti daugiau...

2012 - J. Aleksos konkursas

2012-03-12

Nacionalinė M.K. Čiurlionio menų mokykla

Respublikinio Jono Aleksos jaunųjų choro dirigentų konkurso
TVARKARAŠTIS

2012 KOVO 3 d.

8.30 - 9.00  val.

Registracija

9.00  val.

Atidarymas, burtų traukimas ( 210 kl.)

9.30 - 11.15 val.

A grupės I turo perklausa(210 kl.)

Pertrauka

 

11.55 val.

A grupės I turo rezultatai (210 kl.)

12.00 - 14.00 val.

B grupės I turo perklausa (210 kl.)

14.00 - 15.00 val.

A grupės repeticija su choru ( Koncertų salė)

15.00 val.

B grupės I turo rezultatai, burtų traukimas (210 kl.)

15.15 - 16.15 val.

B grupės repeticija su choru ( Koncertų salė)

Pertrauka

 

17.00  val.

II TURAS ( Koncertų salė)

19.30 val.

REZULTATŲ PASKELBIMAS IR LAUREATŲ APDOVANOJIMAS ( Koncertų salė)

SVARBU:
-    Konkursas vyks tik vieną dieną - KOVO 3.
-    Mokestį prašome pervesti iš anksto, nes konkurso dieną negalėsite sumokėti.
-    Būtina laiku atvykti registruotis ir traukti burtus
-    Prašome nepamiršti atsivežti po 2 egzempliorius pasirinktų I turo kūrinių.
                                                                       Lauksime konkurse

BENDROSIOS SĄLYGOS

Respublikinis Jono Aleksos jaunųjų choro dirigentų konkursas skirtas vieno iškiliausių lietuvių muzikos istorijos asmenybių vardo įamžinimui, siekiant jaunąją kartą supažindinti su jo veikla, skatinant mokinių kūrybiškumą, ugdant jaunųjų choro dirigentų meistriškumą bei konkursinį patyrimą.

DALYVIAI

Konkurse gali dalyvauti menų ir muzikos mokyklų, menų ir muzikos gimnazijų, konservatorijų (gimnazijų) moksleiviai.
Konkurso dalyviai skirstomi į dvi grupes pagal amžių:
A grupė - moksleiviai, kurie 2012 02 24 dieną yra jaunesni, negu 17 metų,
B grupė - moksleiviai, kurie 2012 02 24 dieną yra 17 metų ir vyresni.
Visos mokyklos gali deleguoti po 5 dalyvius į kiekvieną amžiaus grupę.

VYKDYMO TVARKA

Konkursas vyks dviem turais:
I turas - dirigavimas prie fortepijono

II turas - dirigavimas chorui.
2012 m. kovo 2 d. A grupė (abu turai)
2012 m. kovo 3 d. B grupė (abu turai)


Į II-ajį turą atrenkami ne daugiau kaip šeši kiekvienos grupės dalyviai.
Organizacinis komitetas palieka sau teisę pagal dokumentų išsiuntimo datą riboti mokykloms atstovaujančių dalyvių skaičių.


Konkurso dalyvių pasirodymus vertins žiuri nariai. Komisijos sprendimai galutiniai ir neapskundžiami.
Konkurso dalyvių pasirodymai vieši.
Konkurso dalyvio stojamasis mokestis 50 lt,

Mokama pavedimu, sąskaitos nr.: LT 047044060001552608, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Įm. k. 111966952, T. Kosciuškos g. 11, LT-01100, Vilnius. Nurodyti: konkurso dalyvio mokestis; vardas, pavardė

KONKURSO PROGRAMA


I turas. Dirigavimas prie fortepijono

A grupė
1. Laisvai pasirinkta scena arba choras iš operos.
2. Laisvai pasirinkta daina a cappella.
3. B. Kutavičius-S. Geda - „Karakumų asilėlis"
Viso pasirodymo trukmė 12 min.

B grupė
1. Laisvai pasirinkta scena arba choras iš operos.
2. Laisvai pasirinkta daina a cappella.
3. B. Kutavičius-V. Bložė - „Miško varlytė".
Viso pasirodymo trukmė 17 min.

Konkurso vertinimo komisijos nutarimu sėkmingiausiai savo grupėse pasirodę dalyviai atrenkami į antrąjį turą, bet ne daugiau negu pusė nuo bendro dalyvių skaičiaus.

II turas. Dirigavimas chorui

A grupė
Į antrąjį turą atrinkti konkurso dalyviai chorui diriguoja I ture diriguotą

B. Kutavičius-S. Geda - „Karakumų asilėlis" ( be repeticijos),

bei pasirinktą vieną iš sąraše pateiktų kūrinių (repeticijai skiriama 10 min.):
J. Naujalis, Maironis - „Vasaros naktys"

J. Naujalis, Maironis - „Už Raseinių, ant Dubysos"

M. K. Čiurlionis - harm. l. l. daina „Lakštangėlė"

M. K. Čiurlionis - harm. l. l. daina „Prapuoliau, močiute"

M. K. Čiurlionis - harm. l. l. daina daina „Išėjo seselė"
Repeticijoje gali dalyvauti pedagogas, betarpiškai nedirbdamas su choru.

B grupė
Į antrąjį turą atrinkti konkurso dalyviai chorui diriguoja I ture diriguotą J B. Kutavičius-V. Bložė - „Miško varlytė" (be repeticijos) bei iš pateikto sąrašo konkurse ištrauktą kūrinį  (repeticijai skiriama 10 min.):
E. Balsio išplėtota .l. l. daina „Lek‘ gerve"

N. Sinkevičiūtė - „Ulioj, bitela, ulioj..." iš "Lietuviškos siuitos"

D. Zakaras - Carmen Bernos de Gasztold (vert. A. Ranonytė) - „Svirplio malda"


Repeticijoje gali dalyvauti pedagogas, betarpiškai nedirbdamas su choru.

Konkurso dalyviams talkins M.K. Čiurlionio menų mokyklos mišrus choras.
Kiekvieno dalyvio laisvai pasirinkto kūrinio partitūra 2 egzemplioriais pateikiama registruojantis konkurso dieną.
Nespausdintų kūrinių partitūros bei nuorodos į spausdintus kūrinius ir redakcijas bus patalpintos konkurso internetiniame puslapyje www.ciurlioniomm.lt.
Konkurso nugalėtojai, dalyviai, jų mokytojai bus apdovanoti diplomais, padėkos raštais bei specialiaisiais prizais.

PARAIŠKOS

Konkurso dalyviai iki 2012 m. sausio 10 d. paštu atsiunčia laisva forma parašytą ir mokyklos vadovybės patvirtintą paraišką su dalyvių sąrašu ir laisvos formos dalyvio anketą, kurioje nurodoma:
1.Mokymo įstaiga.
2.Konkurso dalyvio vardas, pavardė.
3.Dalyvio gimimo metai, mėnuo ir diena, klasė
4.Mokytojo vardas, pavardė
5.Koncertmeisterio vardas, pavardė
6.Konkurso programa ir trukmė

Paraišką ir anketas prašome pildyti didžiosiomis raidėmis ir siųsti adresu:
Nacionalinė M.K.Čiurlionio menų mokykla T.Kosciuškos g. 11, Vilnius, LT-01100, Respublikiniam Jono Aleksos jaunųjų choro dirigentų konkursui

Išsamią informaciją teikia Dalia Vasiliauskaitė, tel. 8 687 73679,
elektroninis paštas - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Visų konkurso kūrinių partitūras galite rasti N. M. Čiurlionio menų mokyklos internetinėje svetainėje.

 
ATSISIUNTIMUI:

word2„Išėjo seselė“
word2„Karakumų asilėlis“
word2„Lakštangėlė“
word2„Lek‘ gerve“
word2„Ulioj, bitela, ulioj...“ iš “Lietuviškos siuitos“
word2„Miško varlytė“
word2„Prapuoliau, močiute“
word2„Svirplio malda“
word2„Už Raseinių, ant Dubysos“
word2„Vasaros naktys“


2011 - J.Urbos konkursas

2017-09-21

II JONO URBOS RESPUBLIKINIS STYGININKŲ KONKURSAS

SAVIRAIŠKOS LINKMĖS GRUPĖ

LAUREATAI

GINTĖ GRIGAITYTĖ, Šiaulių S. Sondeckio menų mokykla
Mokytoja Nijolė Prascevičienė
Koncertmeisterė Irina Tautkuvienė
PAULINA JANKOVSKYTĖ, Vievio meno mokykla
Mokytoja Aušra Iljoitytė
Koncertmeisterė Gražina Petrauskaitė
IZABELĖ LANAUSKAITĖ, Šiaulių S. Sondeckio menų m-klos papildomo ugdymo skyrius)
Mokytoja Nijolė Prascevičienė
Koncertmeisterė Irina Tautkuvienė
VALERIJA ALMANOVAITĖ, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų mokykla
Mokytoja Vitalija Laukaitienė
Koncertmeisterė Virginija Čimkutė Vanagienė
GABRIELĖ ZANEUSKAITĖ, Šiaulių S. Sondeckio meno mokykla
Mokytoja Marytė Minčiūnienė
Koncertmeisterė Laima Mameniškytė
KORNELIJA SAKALAUSKAITĖ, Panevėžio muzikos mokykla

Mokytoja Eugenija Mėlynavičienė
Koncertmeisteris Donaldas Bružas
MONIKA SAPIEGAITĖ, Ignalinos muzikos mokykla
Mokytoja Virginija Stulgienė
Koncertmeisterė Tatiana Shvidko
VYTAUTĖ STECENKO, Šiaulių I-oji muzikos mokykla
Mokytoja Virginija Daugirdaitė
Koncertmeisterė Jonė Punytė
LIUDVIKAS SILICKAS, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla
Mokytoja Tatjana Kuc
Koncertmeisteris Linas Dužinskas
IZABELĖ ŠEKAITĖ, Kauno I-oji muzikos mokykla
Mokytoja Loreta Krivaitienė
Koncertmeisterė Rita Kochanauskaitė


DIPLOMANTAI

UGNĖ BIERONTAITĖ, Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla
Mokytoja Asta Krištaponienė
Koncertmeisterė Almona Lavrinavičienė
ADRIANA ČERNIUKAITĖ, Vievio meno mokykla
Mokytoja Aušra Iljoitytė
Koncertmeisterė Gražina Petrauskaitė
JOVILĖ MIKUCKAITĖ, Utenos muzikos mokykla
Mokytoja Gintarė Armonaitienė
Koncertmeisterė Lolita Starkuvienė

II JONO URBOS RESPUBLIKINIS STYGININKŲ KONKURSAS

PROFESINĖS LINKMĖS GRUPĖ

A GRUPĖ

I vieta – UGNĖ LIEPA ŽUKLYTĖ
Mokytoja Vaiva Vaškevičiūtė
Koncertmeisteris Simas Minkevičius
II vieta – UGNĖ KATINSKAITĖ
Mokytoja Beata Šmidtienė
Koncertmeisterė Lina Šatkutė
III vieta - PIJUS TITAS MAŠANAUSKAS
Mokytojas Arūnas Palšauskas
Koncertmeisterė Jūratė Kuodytė
DIPLOMAS – VAIGAILĖ DAINAVIČIŪTĖ
Mokytoja Ugnė Jauniškytė
Koncertmeisterė Irina Dombrovskaja


B GRUPĖ

II vieta – ŠARŪNAS POZNIAKOVAS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Mokytoja Tatjana Kuc
Koncertmeisterė Jūratė Kuodytė
DIPLOMAS – KASPARAS EIDUKONIS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Mokytoja Tatjana Kuc
Koncertmeisterė Jūratė Kuodytė


C GRUPĖ

I vieta – JUSTINA MARIA DOERUP, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Mokytoja Rusnė Mataitytė
Koncertmeisterė Marija Grikevičiūtė
I vieta – AUGUSTAS GOCENTAS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
III vieta – ERIKA IEVA ERIKSONAITĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Mokytoja Gintvilė Vitėnaitė
Koncertmeisteris Dainius Jozėnas
III vieta – TERESĖ PLETKUTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Mokytojas Dainius Puodžiukas
Koncertmeisterė Marija Grikevičiūtė
DIPLOMAI – PEYTON HALL MAGALHAES, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Mokytoja Ramutė Kalnėnaitė
Koncertmeisterė Jūratė Kuodytė
DANIELĖ BREKYTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Mokytoja Ugnė Jauniškytė
Koncertmeisterė Irina Dombrovskaja
VILIJA BOGUŠAITĖ, Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija
Mokytoja Kristina Kupšienė
Koncertmeisterė Lilijana Petreikienė
 

D GRUPĖ

I vieta – ANASTASIJA BYKOVA, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Mokytoja Rusnė Mataitytė
Koncertmeisterė Marija Grikevičiūtė
I vieta – KOTRYNA ŠIUGŽDINYTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Mokytojas Romanas Armonas
Koncertmeisteris Aleksandras Vizbaras
II vieta – ULIJONA PUGAČIUKAITĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Mokytoja Beata Šmidtienė
Koncertmeisterė Sigita Gražinienė
III vieta – Gabrielė Sližytė, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Mokytojas Dainius Puodžiukas
Koncertmeisterė Marija Grikevičiūtė
DIPLOMAS – MONIKA KIKNADZĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla
Mokytojas Robertas Bliškevičius
Koncertmeisterė Marija Grikevičiūtė


Atsisiuntimui:

2011 - Respublikinio Beatričės Grincevičiūtės jaunųjų dainininkų kamerinės muzikos konkursas

2012-01-06

Konkurso sąlygos

I


1.    Respublikinis Beatričės Grincevičiūtės jaunųjų dainininkų kamerinės muzikos konkursas vyks Nacionalinėje M.K. Čiurlionio menų mokykloje
(T. Kosciuškos g. 11, Vilnius) 2011 m. lapkričio 18-19 dienomis.
2.    Konkurse gali dalyvauti menų, muzikos mokyklų, gimnazijų ir konservatorijų chorinio dainavimo skyrių moksleiviai nuo 15 iki 20 m. Pageidaujama, kad vienai mokymo įstaigai konkurse atstovautų ne daugiau kaip 5 dalyviai. Po spalio 15 d., susumavus paraiškų skaičių, ši nuostata gali būti keičiama.


II


1.    Dalyvių paraiškos priimamos iki 2011 m. spalio 15 d. Adresas: Nacionalinė M.K. Čiurlionio menų mokykla, T. Kosciuškos g. 11, LT – 01100 Vilnius, faksas 212 7117, tel.: 2100752, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
2.    Dalyvio mokestis – 50 Lt. Mokama pavedimu, sąskaitos nr.: LT 27 7044 0600 0155 6947, Vš. Į Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokyklos fondas, Įm. k. 125726821, T. Kosciuškos g. 11, LT-01100, Vilnius.


III


1.    Kelione į Vilnių ir atgal rūpinasi patys konkurso dalyviai.
2.    Dalyviai registruojami 2011 m. lapkričio 18 d.. nuo 9 iki 10.30 val.
Adresas: Nacionalinė M.K. Čiurlionio menų mokykla, T. Kosciuškos g. 11, Vilnius.

IV


1.    Konkurso dalyviai atlieka tris dainas: lietuvių liaudies dainą su akompanimentu arba a cappella ir du skirtingo pobūdžio laisvai pasirinktus kūrinius. Pasirodymo trukmė iki 15 min. Fonogramos nenaudojamos.

V


1.    Perklausos viešos.
2.    Dalyviai pasirodo abėcėlės tvarka.
3.    Konkurso turai ir laureatų koncertas gali būti transliuojami per radiją ir televiziją, įrašomi į garso ar vaizdo kompaktines plokšteles be papildomo mokesčio konkurso dalyviams.

VI


1.    Konkurso žiuri sprendimu skelbiami ne daugiau kaip trys laureatai ir trys diplomantai.
2.    Žiuri sprendimai yra galutiniai ir neapskundžiami.

VII


1.    Konkurso laureatai apdovanojami specialiais diplomais ir dovanomis.
2.    Specialus prizas bus skiriamas už geriausią Balio Dvariono dainos „Žvaigždutė“ atlikimą.
(Šios dainos atlikimas nėra privalomas).
3.    Galimi papildomi organizacijų ir privačių asmenų prizai.


word2Atsisiųsti paraišką

word2Konkurso tvarkaraštis

2011 - A. Budrio pučiamųjų konkursas

2012-01-06

I-asis Algirdo Budrio
Medinių pučiamųjų instrumentų solistų
konkursas

  KONKURSO LAUREATAI

A GRUPĖ

I VIETA
Džiugas Sabonis
Mokytojas Rimantas Jočys
Akomponiatorė Domantė Matulevičiūtė

II VIETA
Anrytis Petkus
MokytojasAlgirdas Budrys
Akomponiatorė Ala Bendoraitienė

Kristupas Kačionas
Mokytojas Robertas Beinaris
Akompaniatorė Jūratė Kuodytė

III VIETA
Guoda Slipkutė
Mokytoja Žibutė Valkaitytė
Akompaniatorius Daumantas Slipkus

Valerija Maleckaja
Mokytojas Dainius Pocius
Akompaniatorė Viktorija Avdejeva

DIPLOMAS
Vladimir Solovjov
Mokytojas Gintaras Mockus
Akompaniatorė Margarita Bilkienė

DIPLOMAS jauniausiam konkurso dalyviui
Vladimir Solovjov

B GRUPĖ

I VIETA
Karolis Šarkus
Mokytojas Albinas Guželis
Akompaniatorė Sonata Zubovienė

III VIETA
Vyturys Džiugas Jokubauskas
Mokytojas Irenėjas Urbonavičius
Akompaniatorė Ilona Kryžinienė

Lukas Gedvilas
Mokytojas Raimundas Simanavičius
Akompaniatorius Dainius Kepežinskas

Augustinas Paukštis
Mokytojas Rimantas Ramanauskas
Akomponiatrė Rima Chačaturian

DIPLOMAS
Morta Kačionaitė
Mokytojas Antanas Taločka
Akomponiatorė Ala Bendoraitienė

C GRUPĖ

I VIETA
Jonas Morkūnas
Mokytojas Kęstutis Bliujus
Akomponiatorė Ieva Žemaitytė

II VIETA
Aurelija Baublinskaitė
Mokytoja Julija Maksimec
Akompaniatorius Egidijus Razgus

III VIETA
Lukas Baranauskas
Mokytojas Kęstutis Bliujus
Akomponiatorė Ieva Žemaitytė

DIPLOMAS
Gabrielė Šiupšinskaitė
Mokytojas Virginijus Skudas
Akomponiatorė Gražina Petrauskaitė


DIPLOMAS už puikų koncertmeisterės pasirodymą
Domantei Matulevičiūtei

 

Atsisiuntimui:

Natos:

2010 - Jono Urbos I respublikinis stygininkų konkursas

2012-01-06

RESPUBLIKINIS JONO URBOS STYGININKŲ KONKURSAS
MUZIKOS, MENO MOKYKLŲ SAVIRAIŠKOS KRYPTIES GRUPĖ

A GRUPĖ

I VIETA    Vytautė Strumylaitė, mokyt. Vladislava Stalmokienė, Gargždų vaikų muzikos m-kla
I VIETA    Ieva Janarauskaitė, mokyt. Zita Smikienė, Kėdainių muzikos m-kla
II VIETA    Ugnė Samajauskaitė, mokyt. Gražina Duobienė, Šakių meno m-kla
III VIETA    Monika Sapiegaitė, mokyt. Virginija Stuglienė, Ignalinos muzikos m-kla
DIPLOMAS    Skaistė Bliūdžiūtė, mokyt. Giedrė Meškauskaitė, Kauno M. Petrausko muzikos m-kla
DIPLOMAS    Valerija Almanovaitė, mokyt. Vitalija Laukaitienė, Panevėžio V. Mikalausko menų m-kla

B GRUPĖ

I VIETA    Gabrielė Kondrotaitė, mokyt. Virginija Visockienė, Klaipėdos J. Kačinsko muzikos m-kla
II VIETA    Margarita Kravcova, mokyt. Virginja Mažeikienė, Ukmergės muzikos m-kla
DIPLOMAS    Aurelija Razmaitė, mokyt. Rimantė Agintaitė, Klaipėdos J. Karoso muzikos m-kla
DIPLOMAS    Džiugas Serbenta, mokyt. Tatjana Kuc, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos m-kla

C GRUPĖ

I VIETA    Robertas Grod, mokyt. Jūratė Veiverienė, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos m-kla
II VIETA    Marija Berezina, mokyt. Daiva Vasiliauskienė, Vilniaus Naujosio Vilnios muzikos m-kla

MUZIKOS, MENO MOKYKLŲ PROFESINĖS KRYPTIES GRUPĖ

A GRUPĖ

I VIETA    Jokūbas Švambaris, mokyt. Virginija Daugirdaitė, Šiaulių 1-oji muzikos m-kla
II VIETA    Jovilė Mikuckaitė, mokyt. Gintarė Armonaitienė, Utenos muzikos m-kla
III VIETA    Tilija Kazickaitė, mokyt. Gintarė Armonaitienė, Utenos muzikos m-kla

B GRUPĖ

DIPLOMAS    Lukas Jonušis, mokyt. Laima Steponavičiūtė, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos m-kla
DIPLOMAS    Greta Murmaitė, mokyt. Virginija Stuglienė, Ignalinos muzikos m-kla

 

2011 - Bendrojo fortepijono konkursas PIANO-FORTE

2012-01-06

SVEIKINAME laureatus ir diplomantus:

A Grupė
Laureato diplomas

   Sergej Stoma
   Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

   Laurynas Jakutis
   Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

   Laurynas Kanevičius
   Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

   Bernardas Sokolovas
   Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

   Augustas Žiūra
   Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

   Milda Deltuvaitė
   Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

Diplomas

   Aurelija Jakimavičiūtė
   Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

   Eglė Martinaitytė
   Vilniaus chorinio dainavimo mokykla „Liepaitės“

   Salvijus Aukštuolis
   Zarasų meno mokykla

   Augustas Karpavičius
   Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla

   Sergej Stoma - už geriausią J. S. Bacho kūrinio atlikimą.
   Augustas Žiūra – už geriausią lietuvių autoriaus kūrinio atlikimą.
   Laurynas Kanevičius - už geriausią pasirodymą savo amžiaus grupėje.

B Grupė
Laureato diplomas

   Izabelė Jankauskaitė
   Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

   Eglė Bartkevičiūtė
   Šiaulių S. Sondeckio konservatorija

   Neringa Sidaugaitė
   Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykl

   Birutė Bagdonaitė
   Vilniaus chorinio dainavimo mokykla „Liepaitės“

   Dalia Krapavickaitė
   Vilniaus chorinio dainavimo mokykla „Liepaitės“

Diplomas

   Ema Šalbanovaitė
   Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

   Gabrielė Labuckas
   Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

   Emilė Ribokaitė
   Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

   Gustas Raudonius
   Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

   Gabrielė Labuckas - už geriausią J. S. Bacho kūrinio atlikimą.
   Gustas Raudonius – už geriausią lietuvių autoriaus kūrinio atlikimą.
   Neringa Sidaugaitė - už geriausią pasirodymą savo amžiaus grupėje.

C Grupė
Laureato diplomas

   Laura Žaliumaitė
   Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

   Orinta Babilauskaitė
   Panevėžio V. Mikalausko menų mokykla

   Justas Čeponis
   Kauno J. Gruodžio konservatorija

   Algirdas Biveinis
   Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

   Algirdas Kraunaitis
   Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

   Karolina Sinkevičiūtė
   Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

Diplomas

   Aistė Šiupėnytė
   Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla

   Jurgita Česonytė (gim. 1993.12.20)
   Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla


   Sigutė Vaičiulytė
   Panevėžio V. Mikalausko menų mokykla

   Lina Šabūnaitė
   Kauno J. Gruodžio konservatorija

   Algirdas Kraunaitis - už geriausią J. S. Bacho kūrinio atlikimą.
   Justas Čeponis – už geriausią lietuvių autoriaus kūrinio atlikimą.
   Karolina Sinkevičiūtė - už geriausią pasirodymą savo amžiaus grupėje.

2009 - V respublikinis J.S. Bacho jaunųjų pianistų konkursas

2012-01-06

V RESPUBLIKINIS J. S. BACHO JAUNŲJŲ PIANISTŲ KONKURSAS
2009m. gruodžio 5-6 d.

LAUREATAI IR DIPLOMANTAI

A grupė

Laureatai:
EVA BAZYTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Neringa Puišytė
RYTIS BALANDIS, Kauno J. Gruodžio konservatorijos vaikų ugdymo skyrius, Mokytoja Liudmila Ragožina
JUSTAS MAKNICKAS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytojas Aleksandras Jurgelionis

Diplomantai:
EMILIJA SKIKAITĖ, Šilutės r. vaikų meno mokykla, Mokytoja Liudmila Kašėtienė
SIMONA ŠLEITERYTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Violeta Lipniagovienė
ELZĖ FEDORCOVAITĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Ramutė Dikčiuvienė
SAULĖ JULIJA KAVALIAUSKAITĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Jūratė Karosaitė
PIJUS AKELIS, Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla, Mokytoja Birutė Širvinskienė

B grupė

Laureatai:
KLIMENT JAREMČUK, Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokykla, Mokytoja Tamara Žagarienė
GABRIELĖ PAUŽUOLYTĖ, Šilutės r. vaikų meno mokykla, Mokytoja Liudmila Kašėtienė
AUGUSTĖ PETKŪNAITĖ, Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokykla, Mokytoja Vilija Revutienė
ADOMAS GRAŽINIS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Diana Berulytė

Diplomantai:
IEVA PETKŪNAITĖ, Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokykla, Mokytoja Vilija Revutienė
SKAISTĖ KAŠĖTAITĖ, Šilutės r. vaikų meno mokykla, Mokytoja Liudmila Kašėtienė
LAURA BIRBALAITĖ, Šilutės r. vaikų meno mokykla, Mokytoja Liudmila Kašėtienė

C grupė

Laureatai:
UGNĖ DANUTĖ VAZGILEVIČIŪTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Diana Berulytė
ONA GRAŽINYTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Gabrielė Kondrotaitė
KAMILĖ ZAVECKAITĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Eglė Jurkevičiūtė-Navickienė

Diplomantai:
LAURA JARAMINAITĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Jūratė Karosaitė
VALTERIS KONTRIMAS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Violeta Lipniagovienė

D grupė

Laureatai:
KAROLINA PANCERNAITĖ, Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija, Mokytoja Rymantė Šerkšnytė
LAURYNA LANKUTYTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Diana Berulytė

Diplomantai:
AUGUSTINAS EIDUKONIS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Vida Emilija Prekerytė
GERTAUTAS MAČIŪTA, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytojas Eugenijus Žarskus
ARETAS BOTYRIUS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Jūratė Karosaitė
DIANA KISLOVSKA, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Eugenija Jelesina
EVELINA KUPRYTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Jūratė Karosaitė

E grupė

Laureatai:
AUSTĖJA VALUŠYTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Eglė Jurkevičiūtė-Navickienė
ALVYDA ZDANEVIČIŪTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Jūratė Karosaitė
DONATA JANUŠEVIČIŪTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Indrė Baikštytė

Diplomantai:
DONATA VAITKUTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytojas Justas Dvarionas
JUSTINAS ARMONAS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Milda Lapėnaitė
LIEPA MAKNAVIČIŪTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Mokytoja Violeta Balčytienė

VERTINIMO KOMISIJA

PIRMININKĖ LMTA PROF. LIUCIJA DRĄSUTIENĖ
LMTA lektorius Daumantas Kirilauskas
Nacionalinės M. K. Č. menų m-los fortepijono skyriaus vedėja Albina Šikšniūtė
Nacionalinės M. K. Č. menų m-los mokytoja ekspertė Vilija Geležiūtė
Nacionalinės M. K. Č. menų m-los mokytojas metodininkas Donaldas Račys


2010 - Respublikinis Jono Aleksos jaunųjų choro dirigentų konkursas

2012-01-06

Respublikinis Jono Aleksos jaunųjų choro dirigentų konkursas
2010 kovo 5-6 d.

A GRUPĖ

Laureatai

I VIETA     JURGITA ČESONYTĖ
Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytojas Remigijus Songaila
II VIETA     AISTĖ ŠIUPĖNYTĖ
Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytoja Eglė Ganusauskienė
III VIETA     VILIUS JURJONAS
Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija, mokytoja Elena Žilevičienė

Diplomantai

KORNELIJA KISELIOVA
Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija, mokytojas Gintautas Misiukevičius
IMANTAS ŠIMKUS
Vilniaus J. Tallat-Kelpšos konservatorija, mokytoja Renata Gilienė

B GRUPĖ

Laureatai

I VIETA     ALGIRDAS BIVEINIS
Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytojas Romualdas Gražinis
II VIETA     IEVA KAVECKAITĖ
Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytojas Raimondas Katinas
III VIETA     DOVILĖ ŠIUPĖNYTĖ
Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytojas Jurijus Kalcas

Diplomantai

RAIMONDA SKABEIKAITĖ
Vilniaus J. Tallat-Kelpšos konservatorija, mokytojas Remigijus Songaila
GABRIELĖ PINTUKAITĖ
Kauno apskrities J. Gruodžio konservatorija, mokytojas Donatas Jokūbonis
EGLĖ ALEKNAVIČIŪTĖ
Kauno apskrities J. Naujalio muzikos gimnazija, mokytoja Audronė Marcinkevičiūtė
UGNĖ LYBERYTĖ
Kauno apskrities J. Naujalio muzikos gimnazija, mokytojas Rolandas Daugėla

2011 - Čekų muzikos konkursas

2012-01-06

Čekijos Respublikos Ambasada Lietuvoje
Lietuvos ir Čekijos draugija
Nacionalinė M.K.Čiurlionio menų mokykla

Respublikinis
jaunųjų  pianistų  ir  smuikininkų  konkursas
„ČEKŲ MUZIKA. XX AMŽIUS“

2011 m. vasario 25-26 d.d.
Nacionalinėje M.K.Čiurlionio menų mokykloje
T. Kosciuškos 11, Vilniuje


     Čekijos respublikos ambasada, Lietuvos ir Čekijos draugija ir Nacionalinė M.K.Čiurlionio menų mokykla jau devintąjį kartą rengia jaunųjų atlikėjų konkursą. Konkurse kviečiami dalyvauti jaunieji atlikėjai – pianistai ir smuikininkai – nuo 10 iki 19 metų amžiaus. Konkursas įvyks 2011 m. vasario 25-26 d. d.
Konkurso metu bus surengta Nacionalinės M. K.Čiurlionio menų mokyklos dailės skyriaus mokinių darbų paroda.

Natos:

PIANO-FORTE 2013

2017-09-21

II-asis respublikinis bendrojo fortepijono jaunųjų atlikėjų
konkursas
PIANO-FORTE

Bendrosios sąlygos

1. II-asis nacionalinis bendrojo fortepijono moksleivių konkursas PIANO-FORTE vyks Nacionalinėje
    M. K. Čiurlionio menų mokykloje 2013 m. kovo 23-24 d.d.
2. Konkurse gali dalyvauti Lietuvos menų gimnazijų, konservatorijų, muzikos mokyklų ir Nacionalinės
    M. K. Čiurlionio menų mokyklos visų specialybių (išskyrus fortepijono specialybę) 2-12 klasių mokiniai.
3. Konkurso dalyviai skirstomi į grupes pagal muzikos mokyklos klasę:

A grupė  2-5 klasių mokiniai
B grupė  6-9 klasių mokiniai
C grupė  10-12 klasių mokiniai.

4. Dalyvių registracija 2013 m. kovo 23 d.8-10 val.

Skaityti daugiau...

I-asis varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas VARIO GARSAI

2017-09-21

I-asis varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas VARIO GARSAI

LAUREATAI

 

A GRUPĖ

Trimitai

KAROLIS URBANAVIČIUS ( Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla) – II VIETA
EGLĖ Valčiukaitė (Kauno I-oji muzikos mokykla) – III VIETA
NOJUS STAUSKAS (Šiaulių I-oji muzikos mokykla) – DIPLOMAS
DANIELĖ POBEREJYTĖ (Švenčionių r. Pabradės meno mokykla) – DIPLOMAS
VYGANDAS ŽELVYS (Plungės r. Platelių meno mokykla) – DIPLOMAS
DENAS PAUKŠTYS (Šiaulių I-oji muzikos mokykla) – DIPLOMAS

Valtornos-althornai

ŠARŪNAS GERVĖ (Kauno I-oji muzikos mokykla) – I VIETA
DAUGIRDAS KULVIČIUS (Vilniaus B. Jonušo muzikos mokykla) – I VIETA
KOTRYNA TERMINAITĖ (Garliavos meno mokykla) – III VIETA
DOMINYKAS GUSTAS KUMŽA (Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos – III VIETA
VALENTINAS REZNIČENKO (Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija) – III VIETA

Trombonai

KAMILĖ MAKAREVIČIŪTĖ (Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla) – I VIETA
AIDAS ŠLEINOTA (Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykla) – II VIETA
ADRIJUS ALMINAS (Plungės r. Platelių meno mokykla) – III VIETA
LIUTAURAS JANUŠKAS (Gargždų muzikos mokykla – DIPLOMAS
RYTAS POPULAIGIS (Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla) – DIPLOMAS

Tūbos, eufonijos

IGNAS PELDŽIUS (Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla) – III VIETA
GINTAS RAKAUSKAS (Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokykla) – DIPLOMAS

B GRUPĖ

Trimitai

VYTAUTAS JUKNYS (Jonavos J. Miščiukaitės meno mokykla) ) – I VIETA
VYTENIS BALEVIČIUS (Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla) ) – II VIETA
BENAS ZIEGORAITIS (Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykla) ) – III VIETA
DOMINYKAS AČAS (Garliavos meno mokykla) – DIPLOMAS

Valtornos

BALTRAMIEJUS KRIKŠČIŪNAS (Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija) – III VIETA
ŽYGIMANTAS DAUGIRDAS (Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija) – III VIETA
JURGIS VALENTAS (Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija) – DIPLOMAS
RUDOLFAS SEDERAVIČIUS (Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija) – DIPLOMAS

Trombonai

ŠALNĖ AŠMONTAITĖ (Gargždų muzikos mokykla) – I VIETA
JOKŪBAS SERAPINAS (Plungės M. Oginskio meno mokykla) – II VIETA
NOJUS MASIULIS (Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija) – III VIETA

C GRUPĖ

Trimitai

KRISTUPAS ŽIŪRA (Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla) – I VIETA
VILIUS LAURECKIS (Plungės M. Oginskio meno mokykla) – II VIETA

Valtornos

GEDIMINAS ABARIS (Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla) – I VIETA
ROKAS TUNYLA (Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija) – III VIETA

Trombonai

AUDRIUS ŽUTAUTAS (Klaipėdos St. Šimkaus konservatorija) – I VIETA
LUKAS SAUDARGAS (Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija – I VIETA

Eufonija

DANIELIUS DAUBARAS (Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla) – II VIETA

II Respublikinis bendrojo fortepijono jaunųjų atlikėjų konkursas PIANO-FORTE

2017-09-21

II Respublikinis bendrojo fortepijono jaunųjų atlikėjų konkursas
PIANO-FORTE


Konkurso tvarkaraštis

Kovo 23 d.
8.00–10.00 val. – Registracija
10.00 val. – Konkurso atidarymas (Beatričės salė)
10.10–12.15 val. – A grupės dalyvių perklausa
14.00–17.00 val. C grupės dalyvių perklausa
Kovo 24 d.
10.00-12.30 val. – B grupės dalyvių perklausa
14.00 val. – Laureatų apdovanojimas ir koncertas (Koncertų salė)


A grupė
1. Andrašiūnaitė Aistė, choras, Vilniaus Algirdo muzikos mokykla
2. Beliajevaitė Gabija, choras, Ukmergės meno mokykla
3. Česaitis Pijus, smuikas, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
4. Dainavičiūtė Vaigailė, smuikas, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
5. Dirmantas Andrius, fagotas, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
6. Griškevičiūtė Elzė, choras, Vilniaus chorinio dainavimo mokykla „Liepaitės“
7. Jakimavičiūtė Aurelija, baletas, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
8. Jakutis Laurynas, choras, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
9. Juodaitytė Goda, choras, Vilniaus chorinio dainavimo mokykla „Liepaitės“
10. Kukta Deividas, choras, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
11. Pakerytė Salomėja, choras, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
12. Sakalauskaitė Ugnė, choras, Kauno I muzikos mokykla
12. Stegancova Anastasija, smuikas, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
13. Stoma Sergej, fleita, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
14. Šimkevičiūtė Kristina Marija, choras, Kauno A.Kačanausko muzikos mokykla
15. Valančiauskaitė Viktorija, smuikas, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
16. Valeikaitė Beata, choras, Kauno I muzikos mokykla
17. Žilinskaitė Gabrielė, choras, Kauno I muzikos mokykla

B grupė
1. Čistova Polina, fleita, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
2. Deltuvaitė Milda, choras, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
3. Nevulytė Ringailė, smuikas, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
4. Petronytė Gabrielė, vokalas, Panevėžio V. Mikalausko menų  mokykla
5. Ramanauskaitė Agnė, choras, Kauno I muzikos mokykla
6. Riibokaitė Emilė, chorinis dirigavimas, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
7. Sidaugaitė Neringa, chorinis dirigavimas, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
8. Sokolovas Bernardas, choras, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
9. Šarikovaitė Sandra, vokalas, Kauno I muzikos mokykla
10. Šlikaitė Rūta, smuikas, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
11. Vaičiūtė Skirmantė, choras, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
12. Žiūra Augustas, saksofonas, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla

C grupė
1. Aukštikalnytė Gintarė, chorinis dirigavimas, Panevėžio V. Mikalausko  menų mokykla
2. Bagdonaitė Birutė , chorinis digavimas, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
3. Česonytė Jurgita, chorinis dirigavimas, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
4. Jakonytė Brigita, smuikas, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
5. Maciukevičiūtė Eglė, muzikos teorija, Klaipėdos S.Šimkaus konservatorija
6. Macytė Karolina, chorinis dirigavimas, Klaipėdos S.Šimkaus konservatorija
7. Pranulytė Juta, choras, „Liepaitės“
8. Stakionis Martynas, chorinis dirigavimas, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla
9. Zenkevičiūtė Monika, kanklės, Klaipėdos S.Šimkaus konservatorija
10. Zviozdkina Aleksandra, muzikos teorija, Nacionalinė M.K.Čiurlionio  menų mokykla

Dalyvių repeticijos
Vilniaus „Liepaičių“ muzikos mokykla ( 3 dalyvės) –Kovo 17 dieną, 18 -20 val.
Vilniaus „Algirdo“ muzikos mokykla ( 1 dalyvė) Kovo 17 dieną, 17.30-18 val.
Klaipėdos S. Šimkaus konservatorija ( 3 C  grupės dalyvės) Kovo 23 d. 12.30-13.30.
Panevėžio V. Mikalausko  menų mokykla ( 1 C grupės dalyvė) Kovo 23 d. 13.30-13.50
Panevėžio V. Mikalausko  menų mokykla ( 1 B grupės dalyvė)  Kovo 24 d. 9.30-9.45
Kauno I muzikos mokykla ( 3 A grupės dalyvės) Kovo 23 d. 8 15 – 9.00
Kauno I muzikos mokykla ( 2 B grupės dalyvės) Kovo 24 d. 9.00-9.30
Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla ( 1 A grupės dalyvė)  Kovo 23 d. 9.00-9.15
Ukmergės meno mokykla ( 1 A grupės dalyvė) Kovo 23 d. 9.15 – 9.30

Choro dirigentų konkursas Rygoje

2017-09-21

2013 metų kovo 7-9 dienomis Rygoje vyko solidus pirmasis tarptautinis Imantso Kokarso vardo janųjų, profesionaliai ugdomų choro dirigentų konkursas, kuriame sėkmingai dalyvavo Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos moksleiviai Martynas Stakionis (10kl.) ir Birutė Bagdonaitė (11kl.), (mokytojas R.Gražinis).

Trijų turų struktūros konkurse varžėsi 31 jaunas dirigentas, siekiantis profesionalaus muziko karjeros. Nemaža dalis konkursantų jau besidarbuojantys įvairiuose choruose chormeisteriais, vienas kitas – vadovaujantys chorams, su jais tapę respublikinių, tarptautinių chorų konkursų laureatais.  Konkurso sąlygos: dviejų kūrinių dirigavimas pirmame ture prie fortepijono. Vienas kūrinys – pasirinkta ištrauka iš stambaus vokalinio-instrumentinio bei visiems privalomas kūrinys, J.Ivanovs Jūsma;

Į antrą turą praleidžiami ne daugiau 12 konkursantų. Antrame ture 15 minučių dirbama su choru burtų keliu tekęs kūrinys iš šešių privalomai paruoštų. Antrame ture puikiai konkursantams dainavo J.Medinšo muzikos mokyklos mišrus choras. Abu Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos mokiniai pateko į antrą turą. Martynas Stakionis šiame etape pelnė dainavusio choro simpatijų prizą.

Į trečią turą pakliuvo 6 konkursantai, į jų tarpą ir Birutė Bagdonaitė. Šiame etape konkursantai po 20 minučių ruošė po du kūrinius su garsiu Imanto Kokarso vadovautu Rygos choru “Ave Sol”. Trečią turą vainikavo šešių finalistų koncertas.

Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos moksleivė Birutė Bagdonaitė tapo antrosios  vietos laimėtoja, bei pelnė choro “Ave Sol” simpatijų prizą.

Į trečią turą taip pat pateko, bei diplomantu tapo J.Tallat - Kelpšos konservatorijos absolventas Imantas Šimkus(dėstytoja R.Gilienė).
Konkurso nugaletoju tapo Rygos Domo katedros muzikos mokyklos absolventas, diplomuotas chormeisteris, šiuo metu vienas iš choro "Kammer" dirigentų Aivis Greiters.

Tarptautinei konkurso žiuri komisijai vadovavo buvęs “Kammer” ir Latvijos Valstybinio choro vadovas Maris Sirmajis. Nariais darbavosi žinomas Estijos dirigentas, Estijos muzikos akademijos simfoninio dirigavimo profesorius, Toomas Kapten, 2012 m. Lietuvos moksleivių dainų šventės meno vadovas ir vyr. dirigentas Raimondas Katinas, latvių dirigentas, dabartinis “Ave Sol” vadovas Uldis Kokars (Imantso sūnus), bei Janis Lindenbergs, J.Vitols vardo Latvijos Muzikos Akademijos dirigavimo profesorius.

Konkurso dienomis buvo organizuota profesinė metodinė diskusija, kurioje labai palankiai įvertinta lietuvių dirigavimo stilius ir įgūdžiai.

 foto

Respublikinis bendrojo fortepijono jaunųjų atlikėjų konkursas PIANO-FORTE

2017-09-21

pianoforte

Respublikinio bendrojo fortepijono jaunųjų atlikėjų konkurso PIANO-FORTE laureatai

 A GRUPĖ

LAUREATAI:

PIJUS ČESAITIS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų m-kla, mokytoja Jelizaveta Atamalian
ANDRIUS DIRMANTAS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų m-kla, mokytoja Vilma Pečiukonytė
LAURYNAS JAKUTIS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų m-kla, mokytoja Janina Karalienė
SERGEJ STOMA, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų m-kla, mokytoja Jelizaveta Atamalian
VIKTORIJA VALANČAUSKAITĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų m-kla, mokytoja Vida Prekerytė

DIPLOMANTAI:

GABIJA BELIAJEVAITĖ, Ukmergės meno m-kla, mokytoja Dalia Stundžienė
AURELIJA JAKIMAVIČIŪTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų m-kla, mokytoja Raimonda Savickienė
GODA JUODAITYTĖ, Vilniaus chorinio dainavimo m-kla, „Liepaitės“ mokytoja Eglė Strimaitienė
DEIVIDAS KUKTA, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų m-kla, mokytoja Ala Bendoraitienė
ANATASIJA STEGANCOVA, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų m-kla, mokytoja Dovilė Grušnienė
GABRIELĖ ŽILINSKAITĖ, Kauno I-oji muzikos m-kla, mokytoja Eglė Valantinienė

SPECIALŪS APDOVANOJIMAI:

LAURYNAS JAKUTIS – Diplomas už geriausią pasirodymą A grupėje,
Diplomas už geriausią J. S. Bacho kūrinio atlikimą

ANDRIUS DIRMANTAS – Diplomas už geriausią lietuviško kūrinio atlikimą
KRISTINA-MARIJA ŠIMKEVIČIŪTĖ – Padėkos raštas jauniausiai konkurso dalyvei

B GRUPĖ

LAUREATAI:

RADVILĖ NEVULYTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytoja Violeta Lipniagovienė
NERINGA SIDAUGAITĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytoja Milda Lapėnaitė
RŪTA ŠLIKAITĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytoja Vida Prekerytė
AUGUSTAS ŽIŪRA, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytoja Violeta Lipniagovienė

DIPLOMANTAI:

MILDA DELTUVAITĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytoja Janina Karalienė
GABRIELĖ PETRONYTĖ, Panevėžio V. Mikalausko menų mokykla, mokytoja Asta Kapučinskienė
BERNARDAS SOKOLOVAS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, mokytoja Virginija Mikailienė
SANDRA ŠARIKOVAITĖ, Kauno I-oji muzikos mokykla, mokytoja Violeta Jucevičienė

SPECIALŪS APDOVANOJIMAI:

AUGUSTAS ŽIŪRA – Diplomas už geriausią pasirodymą B grupėje,
Diplomas už geriausią J. S. Bacho kūrinio atlikimą

NERINGA SIDAUGAITĖ – Diplomas už geriausią lietuviško kūrinio atlikimą

C GRUPĖ

LAUREATAI:

JURGITA ČESONYTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų m-kla, mokytoja Milda Lapėnaitė
JUTA PRANULYTĖ, Vilniaus chorinio dainavimo m-kla „Liepaitės“, mokytoja Eglė Strimaitienė
MARTYNAS STAKIONIS, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų m-kla, mokytoja Jonė Punytė
MONIKA ZENKEVIČIŪTĖ, Klaipėdos S. Šimkaus konservatorija, mokytoja Jūratė Liutkienė

DIPLOMANTAI:

BRIGITA JAKONYTĖ, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų m-kla, mokytoja Virginija Mikailienė
EGLĖ MACIUKEVIČIŪTĖ, Klaipėdos S. Šimkaus konservatorija, mokytoja Jūratė Liutkienė

SPECIALŪS APDOVANOJIMAI:

JURGITA ČESONYTĖ – Diplomas už geriausią pasirodymą C grupėje
JUTA PRANULYTĖ – Diplomas už geriausią J. S. Bacho kūrinio atlikimą
MARTYNAS STAKIONIS – Diplomas už geriausią lietuviško kūrinio atlikimą

Daugiau straipsnių...

  1. J.S.BACHO JAUNŲJŲ PIANISTŲ KONKURSAS
  2. JONO URBOS III RESPUBLIKINIO STYGININKŲ KONKURSO NUOSTATAI
  3. RESPUBLIKINIS JONO ALEKSOS JAUNŲJŲ CHORO DIRIGENTŲ KONKURSAS
  4. Respublikiniame J. Urbos konkurse - talentingiausi šalies jaunieji stygininkai
  5. Johano Sebastiano Bacho jaunųjų pianistų konkursas
  6. J. S. Bacho muzika ir jaunuosieji pianistai
  7. VIVA LA MUSICA
  8. Jono Aleksos konkursas
  9. ŠIUOLAIKINĖS MUZIKOS FESTIVALIS – KONKURSAS „ŠIMTMEČIO MUZIKA“
  10. A. Budrio II Respublikinis medinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas
  11. PIRMASIS TARPTAUTINIS ŠIUOLAIKINĖS MUZIKOS FESTIVALIS – KONKURSAS „ŠIMTMEČIO MUZIKA“
  12. II-asis respublikinis Algirdo Budrio medinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas
  13. III-asis respublikinis bendrojo fortepijono jaunųjų atlikėjų konkursas Piano-forte
  14. VIII RESPUBLIKINIO JOHANO SEBASTIANO BACHO JAUNŲJŲ PIANISTŲ KONKURSO NUOSTATAI
  15. JONO URBOS IV RESPUBLIKINIS STYGININKŲ KONKURSAS
  16. VIII RESPUBLIKINIS JOHANO SEBASTIANO BACHO JAUNŲJŲ PIANISTŲ KONKURSAS
  17. Konkursas "Vario garsai"
  18. NACIONALINIS JONO ALEKSOS JAUNŲJŲ CHORO DIRIGENTŲ KONKURSAS
  19. IX RESPUBLIKINIO JOHANO SEBASTIANO BACHO JAUNŲJŲ PIANISTŲ KONKURSAS
  20. ALGIRDO BUDRIO III-OJO MEDINIŲ PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ SOLISTŲ KONKURSAS
  21. JONO URBOS V NACIONALINIS STYGININKŲ KONKURSAS
  22. I-ASIS TARPTAUTINIS ALEKSANDRO FEDOTOVO SAKSOFONININKŲ KONKURSAS
  23. Bendrojo fortepijono konkursas PIANO-FORTE
  24. TARPTAUTINIS JONO ALEKSOS JAUNŲJŲ CHORO DIRIGENTŲ KONKURSAS
  25. Konkursas VARIO GARSAI
  26. J. S. BACH IN VILNIUS

Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis